vriendschap door samenwerking TERUG_UIT LOURDES Evenals m'n eerste Lourdes-reis30 jaar geleden, is ook deze Lourdes-reis weer 'n geweldige belevenis voor me geweest. Alles zat ook mee. Het begon met 'n prima service van onze Rabobank, alles was tot in de puntjes voor me geregeld. 'n Eerste klas bus-chauffeur, die al ruim honderdmaal fn bus reis naar Lourdes had gemaakt en ons dus heel wat mooie plekjes en kunstwerken van Frankrijk kon laten zien. 'n Leuk gezelschap en prachtig zonnig weer waardoor het geweldig natuurschoon van Frankrijk volledig tot z'n recht kwam. En het verblijf in Lourdes zelf, wat moet ik daarvan zeggen; dat is niet in woorden uit te drukken, dat moet jezelf meema ken, zelf beleven. Ik kan alleen maar zeggen: het heeft me bijzonder goed gedaan; het waren heerlijke, gelukkige dagen. Het was 'n bijzonder waardevol, onvergetelijk parochiegeschenk. Bedankt Uw Pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BUURTVERENIGING "DE ALDE BEEK" Zoals U inmiddels bekend is wordt zaterdag 25 juni a.s. het onderlinge straten-voetbaltournooi voor onze buurt, op het ter rein achter de Randenrade, gehouden. De wedstrijden duren 2 x 12,5 minuten. Doelpunten gescoord door dames tellen dubbel. De aanvang van het tournooi is 12.30 uur. 's Morgens zijn er vanaf 10.00 uur wedstrijden voor de jeud (vanaf 8 jaar), 's Avonds is er in café Vermeulen een feest avond met tevens uitreiking van de prijzen. Degenen die alsnog mee willen voetballen kunnen zich nog opgeven bij J. Arts, Randenrade 50, tel.: 84114. In het Oostrums Nieuws van 23 juni volgen de definitieve op stellingen met aanvangstijden en verdere mededelingen. Het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-O buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7