AGENDA 1. Opening 2. Notulen 3., Ingekomen stukken 4. Festiviteiten rond 100 jaar spoorlijn 5. Oostrum's wegwijzer 6. Wandeltocht 7. Dorpenoverleg 8. Rondvraag en sluiting Verkorte notulen van de openbare vergadering van "Werkcomité Oostrum" gehouden op maandag 16 mei in Café Vermeulen. De volgende zaken kwamen aan de orde - Het werkcomité zal vertegenwoordigd zijn bij gelegenheid van de receptie van TW.C-Oostrum in verband met de viering van het 10- jarig bestaan. - Het werkcomité zal eveneens vertegenwoordigd zijn bij de officiële ingebruikname van het 3e speelveld van S.V.- Oostrum Afd. voetbal. Wethouder van Oers zal de opening verrichten. De ingebruikname is gecombineerd met de jaarlijkse Oostrumse sportdag - Een antwoord van Gemeente Venray werd ontvangen inzake onze brief betreffende slecht wegdek van de wegen Wester Thienweg- Zuiderbergweg-Spraelandweg. De financiële middelen zijn onvol doende om een oppervlaktebehandeling mogelijk te maken. Een aantal gaten in het wegdek schijnen inmiddels gedicht te zijn. - Op door ons destijds verzonden brieven aan Gemeente inzake o.m. verplaatsing kermisterrein en plaatsing Mariabeeld is nog geen officiële reactie vernomen. - Een taakverdeling vindt plaats betreffende werkzaamheden rond de jaarlijkse sacramentsprocessie op zondag 19 juni. Het geheel staat onder leiding van A.Verstraelen. Het beschikbaar hebben van de benodigde bloemen schijnt vaak een probleem te zijn. Uit de vergadéring komt een voorstel om de schoolkinderen een bloemetje mee te laten brengen. - Op medisch advies zal de heer Bruggeman zich terugtrekken als notulist De secretariaatswerkzaamheden zullen geheel verzorgd worden door de secretaris. Voorzitter spreekt een woord van dank aan 't adres van de heer Bruggeman voor het vele werk voor het werk comité gedaan. De heer Bruggeman blijft als gewoon lid deel uitmaken van het werkcomité. 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2