P. Linders M. Beckers A. Linders en last but not least: J. Raedts Uiteraard is het de bedoeling dat er zoveel mogelijk publiek in de zaal komt, om er een echte gezellige wielersportavond van te maken. De EIKENHOFKAPEL en de barbecue van slager TRUYEN zullen daar het nodige aan bijdragen. Bij de wegwedstrijden zal er ongetwijfeld veel publiek het par cours omzomen. Naar wij hopen ook bij de wedstrijden voor de schooljeugd en de trimmers. Wij hebben aan het publiek in elk geval één verzoek: kom niet op het parcours, houdt uw huisdieren binnen en zorg ervoor, dat de renners veilig hun wedstrijd kun nen rijden. Tot slot nog dit: zondagmiddag vervalt de bushalte aan de Mgr. HanssenstraatU dient dan op te stappen aan het NS-station -o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VJ1_OOSTHUM_AFDELÏNCl TENNIS Tournooi Ysselsteyn Bij voldoende belangstelling zal er op zondag 26 juni a.s. een tennistournooi worden gehouden in Ysselsteyn, dat om ca. 11 uur begint en om 17 uur eindigt. Tennisclub Ysselsteyn nodigt 20 seniorleden van onze club uit om hieraan deel te nemen (10 dames en 10 heren). Leden die hiervoor interesse hebben kunnen dit schriftelijk ken baar maken aan onze voorzitter, Fr. Martens, Stationsweg 102, door het invullen van onderstaande aanmeldingsstrook en wel vóór zondag 5 juni a.s tot 12.00 uur. De opzet van het tournooi zal mede afhankelijk zijn van het aan tal deelnemers. Bij meer dan 2 x 10 aanmeldingen beslist het lot. Nadere berichten volgen t.z.t. in dit weekblad. Het Bestuur. Aanmeldingsformulier tennistournooi Ysselsteyn op zondag 26 juni a.s.'van ca. 11.00 tot ca. 17.00 uur. Naam Adres Telefoonnummer vr/m 9

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9