is. Inmiddels kan men deze vinden op het mededelingenbord van de tennisbaan, doch wij menen er goed aan te doen deze reeds drie jaren geldende regels toch wat ruimere bekendheid te geven door publikatie in dit blad. AFHANGEN_VAN_BANEN Voor het afhangen van de banen gelden de volgende regels Men hangt af voor de periode van een half uur. Men mag uitsluitend spelen wanneer men het lidmaatschapslabel heeft opgehangen en uitsluitend in het half uur waarvoor men heeft afgehangen. Labels van junioren hebben een andere kleur dan labels van senioren Er mogen alleen labels op het afhangbord hangen van spelers die zelf ook aanwezig zijn op het sportkompleks Het label van degene die vergeten is dit van het bord te ver wijderen of het label van degene die heeft afgehangen zonder aanwezig te blijven, wordt op een speciale haak op het bord neergehangen Men kan voor een half uur afhangen totdat de baan vol is; dit wil zeggen totdat er door 4 personen voor één baan een label is opgehangen voor dat half uur. Een reeds aangevangen half uur mag worden uitgespeeld in de samenstelling zoals die was afgehangen bij het begin van dat half uur. Spelers die in een bepaald half uur aan het spelen zijn kun nen voor het volgende aansluitende half uur slechts afhangen wanneer het half uur, waarin zij aan het spelen zijn, is verstreken Spelers die enkel hebben gespeeld tijdens een bepaald half uur hebben voor het daaropvolgende half uur geen recht om te spelen, tenzij geen enkele gegadigde is. Ook als slechts één persoon heeft afgehangen voor het volgende half uur heeft deze het eerste recht om te spelen. Spelers die dubbel hebben gespeeld hebben het recht het op volgende half uur weer af te hangen totdat de baan vol is. Het bestuur

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9