"SCHOOLSPORT" Mariaschool Oostrum legde beslag op de wisselbeker Goed gesteund door een groot aantal supporters(stersbegonnen onze jongens de le wedstrijd tegen Oirlo. Ondanks een nerveus begin, bleken zij toch weinig moeite te hebben met hun tegen standers, wisten deze wedstrijd met 3-0 in hun voordeel te be ëindigen. Het zelfde lot gold Leunen waar we toch wat meer tegenstand van hadden verwacht, ook zij moesten buigen voor de schietgrage Boys uit Oostrum,, die het wederom tot een overwinning brachten. Om tot in de finale door te dringen moest er nog één punt ver zameld worden. De volgende tegenstander was Ysselsteyn. Ook nu was de nervosi- telt weer duidelijk aanwezig, en het was mede daardoor dat de eerste kansen voor Ysselsteyn waren. Een grote opluchting bij spelers en supporters toen het eerste en enige doelpunt in de touwen lag. De finale ging nu tussen Oostrum en Castenray de andere winnaar van poule B. Na een toch duidelijk overwicht van onze jongens die vroegtijdig een 1-0 voorsprong namen, kwamen ze weer kort voor tijd in de problemen, wat resulteerde in de gelijkmaker. In de verlenging waar bij in het veld en daarbuiten iedereen het met de zenuwen te doen had, was het toch Oostrum die de spanning brak met een schitterend doelpunt, en zodoende beslag legde op de wisselbeker der kerkdorpen. Uit handen van Pastoor Jansen mochten ze een beker en elk een medaille in ontvangst nemen. Jongens proficiat I En supporters bedankt 0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEVONDEN Blauwe regenjack maat 116 Randenrade 32 7 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0--0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7