21.00 uur: opening home-trainer wedstrijden door de voorzitter van de dorpsraad, de heer J. Raedts; 21.30 uur: aanvang muzikale omlijsting door de "Eikenhofkapel"; 22.30 uur: aanvang barbeque verzorgd door slager J. Truyen. Zaterdag 4 juni 1983: 15.00 uur: aanvang wedstrijden voor de Oostrumse schooljeugd in 4 leeftijdsklassen. Parcours rond de "Aide Water- meule" waar bij de soos een gezellig zitje wordt ge plaatst 16.30 uur: aanvang wedstrijd voor trimmers/recreanten op hetzelf de parcours, welke wedstrijd verreden wordt onder aus piciën van de N.W.B. Zondag 5 juni 1983: Vanaf 13.00 uur de jaarlijkse wielerronde van Oostrum op het gebruikelijke parcours. Secretariaat: Goetzenhof 10, Oostrum, tel.: 04780 - 86070. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TOUR- EN WIELERCLUB OOSTRUM. Wielerwedstri Aan de leerlingen van de lagere school is dit stukje uitgedeeld Voor de kinderen, die niet in Oostrum op de lagere school zit ten en voor de kinderen van 13 en 14 jaar bestaat eveneens de mogelijkheid om op zaterdag 4 juni mee te fietsen om het kampi oenschap van Oostrum. Zoals jullie misschien wel weten bestaat de Tour- en Wielerclub Oostrum 10 jaar. Dat betekent, dat er feest wordt gevierd. Speciaal voor jullie, de Oostrumse schooljeugd, wordt er op zaterdag 4 juni a.s. 's middags vanaf drie uur een wielerwed-** strijd georganiseerd op een afgesloten parcours rond de soos "De Aide Watermeule". Wat gaat er op die middag nu precies gebeuren? Om drie uur vindt de start plaats van de eerste wedstrijd, voor de jongens en de meisjes van de eerste klas. Vervolgens worden er per klas (dustweede klasderde klasvierde klas tot en met de zesde klas) aparte wedstrijden gehouden. Na de wedstrijden voor de lagere schooljeugd wordt er nog een wedstrijd gehouden voor de 13- en 14 jarigen. Voor elke klas zijn er drie ereprijzen te verdienen, terwijl alle andere deelnemers een mooi herinneringsvaantje krijgen. Eigenlijk wordt er dus door elke klas gefietst om de titel "schoolkampioen van Oostrum". 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11