We zien al weer uit naar de volgende tocht op 26 juni a.s. Naar welke mooie plekjes in onze eigen omgeving zullen we dan worden geleid. Hopelijk zijn dan de weergoden met ons zodat nog meer mensen de fiets uit het schuurtje halen. Dus mensen noteert u alvast de datum, het is de moeite waardI Zondag 26 juni, vertrek tussen 09.30 en 10.30 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL-NIEUWS Op Hemelvaartsdag werd in Well een prachtig ruiterterrein in gebruik genomen door de gezamenlijk paarden- en ponyclubs van de gemeente Bergen. Het terrein van 10 ha. grootte werd al meteen op de proef gesteld door de regen die dan ook de gehele dag met bakken uit de hemel viel. Ook onze vereniging was uit genodigd om deel te nemen aan de openingswedstrijden. Dat onze ruiters niet van suiker zijn bewezen ze met de volgen de uitslagen: le prijs Theo Verstegen die een prachtig dressuurproef reed met de zeer hoge score van 144 punten in de klasse B2 met Ursulie. 5e prijs Frien v.d. Winkel met Goldschlager die 121 punten bij elkaar reed in de klasse L2 le prijs Piet Staaks die met Paddy 2 keer foutloos bleef met springen klasse B van de 135 deelnemers. 9e prijs was weggelegd voor ons 8 tal, die door- en doornat ploegde in de natte prut. Prijswinnaars proficiat en volgende keer, beter weerl In het weekend van 14 en 15 mei werd in Arnhem nabij het open luchtmuseum een grote intern, samengestelde v/edstrijd gehouden. Piet Staaks met Paddy behaalde hier een 20e plaats van de 46 deelnemers Op 2e Pinksterdag nemen enkele leden van onze club deel aan het concours-hippique te Heyen. We wensen deze veel succes en een prettige dag toe. Een deelnemer van de le tocht. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14