der dan vijftien jaar, inschrijven voor deze wedstrijd. Tijdens de wedstrijd is het dragen van een valhelm, handschoe nen, lange broek en hemd of trui met lange mouwen verplicht. Deelnemers behoeven derhalve niet persé lid te zijn van de crossclub. Leden van de crossclub dienen zich ook in te schrij ven. Wanneer je ons opgeeft dat met tweeën of meerdere gebruik wordt gemaakt van één fiets, houden wij hiermede rekening bij het indelen van de groepen. Prestatie staat net als bij de eerste wedstrijd niet voorop; alleen het sportieve plezier is belangrijk. Er zijn opnieuw in elke leeftijdsgroep mooie bekers te winnen. Geef je derhalve snel op! Veel plezier. Inschrijfgeld 3, Plaats: terrein nabij Binnenhof Oostrum. Aanvang 12.00 uur. Alle deelnemers worden verzocht tijdig aanwezig te zijn, want de startkaarten moeten voor 11.30 uur afgehaald zijn. Opgave is mogelijk t/m 27 mei a.s. bij onderstaande adressen: J.M.M. Franssen, Randerade 24 Oostrum, tel. 04780-80802. M. Kivits, Herenpasweg 2 Oostrum, tel. 04780-83530. In verband met de indeling in leeftijdsgroepen graag de geboor tedatum vermelden. Van onze le wedstrijd zijn nog een aantal vaantjes (boekenleg gers) te koop. Enkele van onze leden zullen deze voor 1, bij u aan komen bieden zodat u ons kunt helpen bij de aanleg van de crossbaan. Bestuur Fietscrossclub "Flying Jumpers" Oostrum. "GEZINSFIETSTOCHT^ Op zondag 1 mei j.l. werd door de T.W.C. Oostrum een fietstocht georganiseerd. Inschrijving was tussen half tien en tien uur. Dit was vroeg, voor veel mensen erg vroeg. Bovendien was het niet helemaal droog. Waarschijnlijk heeft dit veel mensen ervan weerhouden om mee te fietsen. Dat was jammer. Want diegenen die ondanks weer en tijd toch op de fiets zijn gestapt, zijn beloond. Het was een mooie tocht over niet al te drukke wegen, door een mooie natuur. Af en toe kwam er zelfs even het zonnetje door. De route was niet te lang 25 km.) dus een tocht voor groot en klein, oud en jong. 13 O-O-o-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13