zaak gebaseerd op de hieraan verbonden kosten ad plm. 10.000,== In de brief wordt tevens opgemerkt dat vanuit verkeerstech nisch en verkeersveiligheidsoogpunt een dergelijk trottoir niet noodzakelijk wordt geacht. - vergadering neemt kennis van rapport Vrede en Veiligheid. Besloten wordt in deze geen standpunt in te nemen. Belang stellenden kunnen inzage nemen in dit uitgebreide rapport, dat handelt over het kernwapenprobleem. - een samenvatting wordt gegeven van besproken onderwerpen tijdens dorpenoverlegzoals: woningbouw, subsidieregeling Dorps- en Wijkraden; nota Vrede en Veiligheid; kabel TV. - sacramentsprocessie zal dit jaar vermoedelijk plaatsvinden op zondag 19 juni. Kommissie zal met buurtvereniging Aide Beek kontakt opnemen. - een globaal overzicht wordt gegeven door Komité 100 jaar Spoorlijn van te organiseren festiviteiten. Het geheel krijgt de allesomvattende naam mee van: Bourgondische Markt. De or ganisatie loopt vlot. Tijdens volgende vergadering op 16 mei zullen nadere mededelingen worden verstrekt door genoemd komité -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Woensdag 11 mei: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 19.30 u.: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 u.het gehele tamboerkorps. Aansluitend aan deze repetitie wordt de kwartaalbespreking voor het tamboerkorps gehouden. Donderdag 12 mei: optreden van de Eikenhofkapel in de Schouw burg Venray in het kader van de Mei-feesten, Dit optreden be gint om 11 uur en zal duren tot ongeveer 14 uur. Zondag 15 mei: op deze dag wordt de Maria-processie gehouden. Alle leden van het orkest worden daartoe, in uniform met pet verwacht om 9.50 uur in de kerk. Eerst zal dan de Mis mede worden opgeluisterd, vervolgens zal na de Mis de Maria-proces- sie gehouden worden, waarbij eveneens alle leden van het tamboerkorps aanwezig worden verwacht. cJCarmonie (3ub c^idtviS éJlltclü. MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2