een 4e prijs. Ook individueel zat het ons niet tegen nl Ie pr. L2 Gemmy Wijnhoven met Rianka en 'n 2e pr. Ml voor Marga Hoezen-Beerkens met Patty. Bij het springen klasse B was Piet Staaks met Paddy weer succesvol n.l. een 2e prijs. Prijswinnaars van harte proficiat. In het weekend van 14 en 15 mei wordt er door de Arnhemse Rijvereniging een samengestelde wedstrijd georganiseerd nabij het Openlucht-museum. Deze wedstrijd staat in het kader van "Arnhem 750 jaar stad". Frien v.d. Winkel en Piet Staaks zijn ook hierbij van de partij We wensen beiden veel succes en een prettig weekend toe. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM_AFDELING_TENNIS In de week van 16 mei begint het HUISVROUWEN-TOERNOOI dat 3 weken duurt. Er wordt op maandagochtend en dinsdagochtend gespeeld van 9-10 uur, alsmede op donderdagmiddag van 13.30 - 15.30 uur. Alle deelneemsters krijgen persoonlijk nader bericht d.m.v. een stencil. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN S.ÏTA Er is de laatste tijd zoveel druk uitgeoefend op mij om weer iets te schrijven, dat ik dat dan ook nu weer doe. Ik doe het graag maar er ontbreekt de laatste tijd nogal eens de gelegen heid. In de tussentijd is er overigens nogal wat gebeurd. De persoonlijke kampioenschappen zijn achter de rug waarin alleen Twan Claessens een le plaats wist te behalen in de 4e klas. Hans van Dijk viel na een goede start terug. In de 6e klas wist Jo Cremers de finale te behalen maar ook hier strandde hij. Harry Lenssen miste naar ik meen op 1 punt na de eerste plaats in de tweede klas. Voor wat betreft de andere klassen (5e, 3e en le) zal ik bij een volgende gelegenheid wat schrijven. Wat op dit moment in volle gang is, is de onderlinge kompetitie, zowel bij de senioren als de junioren. De kompetitie is al een heel eind op weg en iedereen wordt dringend verzocht de nog in te halen wedstrijden zo spoedig mogelijk te spelen. De tussenstand wordt keurig door Harry en Hans in de bil jartzaal bijgehouden. Wat we overigens op korte termijn eens met elkaar moeten over leggen is de vraag of wij een vaste clubtrainer willen kon trakteren voor b.v. een vaste clubavond. Hierdoor is o.a. door 14

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14