F.C. de Plarzek F.C. Lovers Lane 4 F.C. de Sparboys F.C. de Krakers Aanvang tournooi13.00 uur. Aan- en afmeldingen van spelers: J. Arts, Randenrade 50, tel. 84114. o-o-o-o-o-o-e-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_2__-_WITTENH0RST_5 De laatste competitiewedstrijd, de laatste belangen. Bij winst zouden we eindigen op een mooie derde plaats op de ranglijst. Maar helaas, geen spetterwerk afgelopen zaterdag. Er werd rond uit slecht gespeeld. Geen mooie woorden om het te verdoezelen. En daarbij stak onze slotpost in een niet al te grote vorm waardoor aan Eorst de mogelijkheid geboden werd om toe te slaan Toch liet de eerste goal nog lang op zich wachten, maar in de 26e minuut was het dan zo ver. Onze goalie Jan de Bruijn hield z'n handen wel vast en ook z'n handschoenen, maar niet de bal waardoor één van de Wittenhorst voorwaartsen gemakkelijk in kon tikken (0-1). Niet lang daarna was er weer gevaar. Een speler van Horst kon vrij inkoppen maar onze doelman hield de bal fraai vast. Jam mer was het echter dat de doelman krom was, waardoor de bal er toch achter lag. Grensrechter Greg Wilmsen had het correct gezien en ook scheidsrechter Jan Raedts oftewel (0-2) Toen zakte ons het bier in de schoenen. En dat dat vrij veel was bleek wel, want onze spelers kwamen niet meer vooruit. In de 2e helft werd dit al snel afgestraft. Met een zeer fraaie lob werd (0-3) aangetekend. Bij Gerrit Broeren lekten de schoenen. Daardoor was het bier er uit gestroomd en kon hij nog wat terug doen. Dat deed hij dan ook prompt en zo werd het 1-3. Dat het hierna nog 1-4 werd is aardig voor de statistieken en minder aardig voor ons. Een droevige partij tot slot van de competitie Dit was ie dan. Het laatste deel van deze verslagen serie van soms zeer fraaie wedstrijden van ons 2e elftal. Eventuele schenkingen kunnen zoals gewoonlijk weer op het be kende bankrekeningnummer gestort worden. Dank U. PR0GRAmA_VETERANENV0ETBAL_00STRUM_l983_ 14-05 Oostrum - Melderslo 21-05 Toernooi - Oostrum 28-05 Toernooi - Oostrum 08-06 T.O.P. - Oostrum 11 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-cy-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11