S.V.O. afd. Voetbal. Programma zaterdag 7 mei Oostrum 2 - Wittenhorst 5 Aanvang 19.00 uur Bijeenkomst om 18.15 uur scheidsrechter Jan Raedts. Oostrum 2 vervalt op zondag 8 mei. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 100 jaar spoorlijn. Woensdag 11 mei vergadering bij B.v. Dijk Mgr Hanssenstr. Voor alle Oostrumse ondernemers. Inzake 100 jarig bestaan van spoorlijn Venlo - Nijmegen. Aanvang 20.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo Spetters, Dinsdag hebben we weer club. We gaan dan fietsen. Breng dus allemaal je fiets mee. Denken jullie aan evt afmeldingen en aan de contributie. Groetjes Jaqueline, Monique, Jeanine. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bericht uit school. Reeds lang rommelt het tengevolge van allerlei bezuinigingen op landelijk niveau in het onderwijs. Allerlei onheilspellende berichten komen via televisie en dagbladen de huiskamer binnen en in vakbladen schrijft men naargeestige verhalen. Ook het onderwijs in Oostrum zal tengevolge van maatregelen, waarvan tot op heden geen officiële berichten bij schoolbestuur of schoolleiding zijn ontvangen, zeer waarschijnlijk niet aan het bezuinigingsspook ontsnappen. Het zou kunnen, dat er verschillende niet zo gunstige klasse combinaties gemaakt zouden moeten worden. Zo gauw wij iets meer weten krijgen de betreffende ouders mondelinge of schriftelijke informatie. HET TEAM. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12