ï?2?5l_-_nieuws het vertrek krijgt men een stempel, evenals op de pauzeplaats en bij het eindpunt. Die stempels zijn belangrijk als men in aanmerking wil komen voor een herinnering; deze krijgt men als men minstens 3 van de 4 tochten meefietst. De volgende tochten zijn op zondag 26 juni, 21 augustus en 18 september Komt allen fietsen! Tot zondagmorgen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op zondag 24 april j.l. vertrokken Frien v.d. Winkel en Piet Staaks in alle vroegte naar Schaarsbergen, waar door de L.R.V. "Mansour" een samengestelde wedstrijd werd georganiseerd. Door deelname uit Duitsland, Zwitserland, België en Engeland had de wedstrijd nog een internationaal tintje gekregen. Nadat beiden een redelijk goede dressuurproef hadden laten zien, begon men aan de cross, die fair, doch niet al te gemakkelijk was. Beiden kwamen snel en goed rond. Bij het springen kregen ze toch allebei 5 strafpunten aan hun (rij)broek Uitslag: 7e Frien v.d. Winkel 88 str. punt. 9e Piet Staaks 93 str. punt. Op zondag 1 mei gaan we met de hele club naar Horst-America waar het eerste grote concours wordt gehouden. Hier zullen we dit seizoen voor het eerst met het 8-tal uit komen. We wensen iedereen sportieve en 'n mooie dag toe. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SW0LGENSE_B0YS_3_-_00STRUM_2 Met elf man in het veld en een bierpuldie we bij de Burg graaf vonden op de bank werd de wedstrijd begonnen. Beide elf->- tallen hadden er met het mooie weer wel zin in. Beide ploegen kregen ook kansen en het was Swolgen dat na 12 minuten de score opende (1-0). Al snel bleek dat de camara's bij de ver keerde wedstrijd stonden, want Oostrum 2 vocht met goed voetbal voor de gelijkmaker. In Duitsland zeggen ze dat alleen Schuster het kan maar afgelo pen zondag was te zien dat ook Gerrit Broeren een pass over 40 meter kan geven. Daardoor immers kwam Herman Jeucken vrij voor de keeper en wist 1-1 te scoren. (Jos heeft dit gedeelte niet gezien want die lag tussen de bomen)Het laatste kwartier van de eerste helft zakte het spelpeil beduidend. Na rust klom het echter tot ongekende hoogte. In de 53e minuut scoorde Swolgen 1-2 en iedereen behalve de spiers van Oostrum 2, dacht dat het gebeurd was. Toen kwam de 14

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14