3 mei 16 mei 20 31 mei 3 juni 7 juni 9-10-11-12 1 juli Kleuterschool; afsluiting project "anderstaligen" (tussen 17.00 en 19.00 uur). 's Middags hebben de kinderen van de kleuterschool, klas 1 en 2 vrij i.v.m. een bezoek van de leer krachten aan de basisschool (ontwikkelingsproject) te Leunen. Gehele school: 's middags hebben de kinderen vrij i.v.m. een studiemiddag van het team over "begrijpend lezen". Kleuterschool: 's middags hebben de kleuters vrij i.v.m. een bezoek van de leidsters aan de peuter speelzaal Kleuterschool: spreekuurtje juni Vierdaagse. Feestelijke laatste schooldag. Met vriendelijke groeten, Team kleuter- en lagere school. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HALLO SPETTERS Dinsdag, 26 april, hebben we weer club. We hopen dat jullie er allemaal zijn, dan gaan we allerlei spellen doen. Willen degene die de contributie nog niet betaald hebben deze vanavond mee brengen Denk aan de afmeldingen. Tot dinsdag Groetjes Sjan, Monique, Jacqueline, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OVERSTEKEN_OP_DE_MGR1_HANSSENSTRAAT_: Enige weken geleden hebben wij U, ouders, verzocht om de kinde ren na schooltijd zo spoedig mogelijk naar huis te laten komen, in verband met de verkeersbrigadiers op de Mgr. Hanssenstraat Abusievelijk werd er toen vermeld dat er niet meer geknikkerd zou mogen worden op school. 5ut_mag_natuurli jk_wel_^ Wij hebben er alleen op willen wijzen dat de verkeersbrigadiers niet langer dan een kwartier ha eihdë ëchóóltijd Uw kinderen veilig deze gevaarlijke straat kunnen laten oversteken. Het bestuur van de oudervereniging. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4