NATUURGENIETERS1_FIETSRECREANTEN1_SPORTIEVELINGEN Zondag 's morgens sta je vroeg op, kijkt uit het raam en denkt bij je zelf; Goh het is mooi weer om met het hele gezin een eind gaan te fietsen. Je houdt van de natuur en de rust, maar ja om nu alleen met je gezin gaan te fietsen en tegenwoordig met al dat drukke verkeer op de weg,weet je geen rustige routes meer. Daar heeft de Tour en Wielerclub uit Oostrum iets op bedacht. Verschillende, rustige goed begaanbare routes van 25 km zijn er uitgezet. Je komt op 1 mei tussen 9.30 en 10.00 uur naar café van Dijk te Oostrum, zet je fietsen neer en laat je binnen inschrijven. 2,00 per persoon, maximaal 7,50 per gezin) krijgt een stempelkaart en een routebeschrijving. Je kunt ook met andere gezinnen samen fietsen als kinderen beneden 12 jaar maar onder begeleiding meegaan. Met een goed humeur beginnen we aan de tocht die door de mooie natuur leidt. Halverwege beginnen de kinderen toch wel wat moe te worden. Zelf wil je ook wel even de beentjes strekken en even iets eten. Dat kan, want een pauze met een versnapering is nooit weg. Na even uitgeblazen te hebben, hervatten we onze tocht weer, en genieten van de rust. Zo komen we na een tijdje gefietst te hebben weer bij café van Dijk terug. We laten onze stempelkaart afstempelem en bedenken dat we best wel eens vaker zo iets zouden willen doen. Dat kan, want er zijn nog drie van die leuke tochten uitgezet; op zondag 12 juni, op zondag 21 augustus, op zondag 18 septem ber. De stempelkaart moet je nog bewaren, want als je drie routes hebt meegefietst kom je in aanmerking voor een herinnering. Zijn er nog vragen, dan kan men telefonisch kontact opnemen met Jan Kreutz, tel. 04780 - 88355 tussen 6 en 7 uur 's avonds. Tot ziens bij de gezinstoertochten o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 19

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 19