Verrijzen is: eerlijk zijn, je plichten nakomen en niet alleen rechten op eisen. Dat alles en nog meer is verrijzen dan kan Pasen toch niet één dag in het jaar zijn. Laat Pasen in U gebeuren, zodat nieuw leven kan openbreken in Uw hart. Dat wens ik U allemaal vandaag van harte. ZALIG PASEN. OPBRENGST VASTENAKTIE De vastenaktie ten bate van Oostrumse Missionarissen heeft op gebracht het prachtig bedrag van 2.743,80 1.371,90 voor Zuster Truus Lemmens 1.371,90 voor Broeder Frits Basten. Heel zeker ook namens Zuster Lemmens en Broeder Basten heel har telijk dank aan U allen voor U daadwerkelijk medeleven met onze missionarissen en hun arme stumperds waarvoor zij dag en nacht klaar staan. Bijzondere dank ook aan de leden van onze Carnavalsvereniging die het zaterdag wel bijzonder slecht troffen op hun tocht: het was een afwisseling van regen en hagel. Maar we weten de leden van onze Carnavalsvereniging kunnen wel wat verdragen! Jongens bedankt! ZIEKENCOMMUNIE Mochten er nog zieken of bejaarden zijn, die met Pasen graag de communie thuis ontvangen, laat het dan even weten op de pasto rie. (tel.81254) Uw Pastoor. Geachte inwoners van_0ostrum De collecte voor het Rheuma-fonds heeft opgebracht 1.079,80 Wij danken U hartelijk voor Uw gift. (namens het Rheuma-fonds) Bestuur v/d L.V.B. Gemengd koor Zaterdag 2 april 20.00 uur Paas-wake Zondag vrij Maandag 4 april 10.00 uur hoogmis; beide keren in uniform. Woensdag 6 april 20.00 uur repetitie. Zaterdag 25-jarig huwelijksmis verzorgd door 't gemengd koor Maandag 11 april 19.45 uur dames repetitie met jongerenkoor, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7