FIETSCROSSCLUB OOSTRUM e BOND NV Afgelopen zondag, 27 maart, schreven een veertiental leden van de Flying Jumpers Oostrum in voor de Fietscrosswedstrijden in Overloongeorganiseerd door de fietscrossclub "de Pritter' al daar. Ondanks alle regenbuien van de afgelopen week, verkeerde de baan in uitstekende staat. Enkele van onze jeugdige leden toonden, ondanks het feit datzij nog over weinig wedstrijdervaring beschikken, dat zij uit het goede hout zijn gesneden. In de leeftijdsklasse van de 7-jarigen wisten Stein Bus en Wouter Lauwaars tot in de finale door te dringen. Wouter bleef met zijn vierde plaats net buiten de bekers. Bij de 9-jarigen zat Sander Groenen in de finale, maar ook deze viel helaas niet in de prijzen. Jan-Hein Loonen (alias: helikopter Jantje) en Twan v. Enckevort bereikten de halve-finalesrespectievelijk bij de 11- en 10 jarigen. Al met al toch bevredigende resultaten. Dit belooft wat voor onze eerste echte wedstrijd op 24 april a.s. in Oostrum. Jammer dat de nog zeer natte crossbaan weinig mogelijkheid tot trainen biedt. In de komende dagen wordt hier echter alles aan gedaan, wanneer de weergoden althans niet te grimmig worden. Fietscrossclub Flying Jumpers Op woensdag 6 april a.s. houden we om 20.30 uur een vergadering met alle medewerkers in het zaaltje van de Bowling Bistro. Eenieder die bij de in Oostrum te houden wedstrijden wil helpen wordt uitgenodigd om op deze vergadering aanwezig te zijn of om ons even te bellen, (tel. 83997). o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 28 maart 1983. Uitslagen en standen huisleague na drie volledige speelronden. Maandagavond: All 10/ v.d. Sluijs - Reijnders C.E. 2-2 The Real Strikers - S.V.C.B. 4-0 1 5 X «r

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 15