ging, opgericht op 16 februari 1973, dit jaar 10 jaar bestaat, een belangrijke factor. In dat kader wordt een speciaal weekendprogramma georganiseerd rond de wielerronde die op 5 juni gepland staat. Te zijner tijd zal e.e.a. nader bekend gemaakt worden. Behalve de wedstrijdlicentiehouders kent de vereniging nog tour renners (trimmers) en jeugdrenners De wielerwedstrijden worden georganiseerd onder ausp. van de Nederlandse Wielren Bond te Echt. Voor de wedstrijdlicentiehouders organiseerd T.W.C. Oostrum jaarlijks een wedstrijd in Oostrum. Het ligt in de bedoeling om zelfs meer dan één wegwedstrijd te organiseren b.v. in een van de kerkdorpen van Venray of in een van de Maasdorpen. Verder is er een veldrit in de winterperiode, welke eventueel met een tweede op een ander parkoers het programma kan uitbrei den. De jeugd, die zich gedeeltelijk onder de wedstrijdlicentie houders bevindt en gedeeltelijk onder de tourrenners, zal dit seizoen gericht begeleid worden. Er staat een jeugdtournooi on der ausp. van de N.W.B. op het programma, (wanneer een geschikt parkoers gevonden kan worden) alsmede een jeugdweekend in de Ardennen. De tourrenners, die momenteel het grootste gedeelte van het ledental van de vereniging vormen, behouden in ieder geval hun tochten op de zondagmorgen, met begeleiding van de volgauto In het jaarprogramma zijn opgenomen een weekend in de Ardennen een weekend-uitwisseling met een tourclub in Duitsland, langs de Moezel en ritten naar Zuid-Limburg. Samen met vijf andere tourclubs zullen er weer wedstrijden op de baan in Baarlo gereden worden. Zoals U ziet wordt het een uitgebreid programma, met voor ieder een die zich met fietsen bezighoudt wat interessants. Belangstellenden kunnen voor informatie en aanmelding terecht bij het secretariaat Goetzenhof 10, 5807 CC Oostrum, tel. 04780 - 86070. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11