Zondag 8.30 uur Marcel Holtackers, John Martens, Tonny Linders, Twan van Enckevort 10.00 uur Geert Versteegen, Arno Janssen, Paul Bovendeerdt, Maarten Camps Donderdag: 15.00 uur Wilbert Kusters, Ronald Hoex, Michel Ghielen, Willem Vollenberg 19.00 uur Ronny Reijnders, Ron Versleijen, Sjonnie van Cuijck, Coen Litjens Vrijdag 14.30 uur Sander Martens, Bas Künen, Ronny Reijnders 19.00 uur Sjonnie van Cuijck, Coen Litjens, Michel Ghielen, Harm van Huet VASTENAKTIE Deze week hebben de kinderen van de zesde klas de envelopjes voor de VASTENAKTIE bij U thuis bezorgd. Nu zaterdag a.s., 26 maart, zullen wederom de leden van onze Carnavalsvereniging de envelopjes bij U thuis komen ophalen. Leden van de Carnavals vereniging, van harte bedankt dat jullie ook dit jaar weer deze aktie willen verzorgen. De opbrengst is voor een projekt dat U ongetwijfeld allen zal aanspreken, n.l. voor de missie van onze beide Oostrumse missionarissen: Zuster Truus Lemmens en Broeder Frits Basten. U weet dat zij beiden onder zeer moeilijke omstandigheden gewei dig prachtig werk verrichten; zij zetten zich daar helemaal in voor de armsten onder de armen. Uw bijdrage komt op een bijzon der goede plaats terecht en U hoeft niet bang te zijn dat er iets hier of daar blijft hangen want Uw bijdrage zal recht streeks aan Zuster Lemmens en Broeder Basten worden overge maakt Moge Uw bijdrage - Uw vastenoffer - ook dit jaar weer een roya le uitdrukking zijn van Uw dankbaarheid tegenover God, dat U het nog zo goed hebt in vergelijking met die miljoenen mensen in de derde wereld, die lichamelijk en geestelijk aan de rand van de dood leven: zij zijn onze medemensen. De nood is groot; laat hen in Godsnaam niet in de kou staan, verplaatst U zich even heel diep in hun situatie, dan geeft U ongetwijfeld Uw bijdrage zonder pijn. Mocht U het envelopje kwijt zijn, de leden van de Carnavalsver eniging hebben reserve-envelopjes bij zich. Mochten zij U niet thuis treffen, dan kunt U Uw bijdrage altijd nog op de pastorie afgeven of in de brievenbus deponeren. GEZINSMIS Zaterdag a.s., 26 maart, is er weer een gezinsmis. Het thema is vanzelfsprekend: PALMZONDAG. Er heeft ook de palmwijding plaats 8

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 8