kend. Een aantal daarvan kwam van buiten; anderen kwamen uit Oostrum zelf en vonden werkgelegenheid bij het "spoor", hetzij op het station, hetzij bij het onderhoud van de spoorbaan. Met medewerking van het spoorwegmuseum wil het Venrayse museum ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de spoorlijn een tentoonstelling houden. Het is de bedoeling die tentoonstelling ook een plaatselijk karakter te geven maar dat kan alleen wan neer wij over de nodige medewerking kunnen beschikken van hen die van nabij bij het spoor betrokken zijn geweest. Eigenlijk zijn alle gegevens van belang. - Stukken van hen die voorheen in dienst van de spoorwegen zijn geweest - Gedenkwaardige of vermeldenswaardige gebeurtenissen op het station of op de spoorlijn. - Foto's van personen of gebeurtenissen rond de spoorlijn. - Alles waarvan U denkt, dat het interessant zou zijn om op de tentoonstelling te gebruiken. 0_P_R_0_E P Daarom een vriendelijk verzoek aan eenieder, die iets bezit of iets weet van het spoor om ons te helpen. U kunt daarvoor kon- takt opnemen met de beheerder van het museum, W.J.M. Willemsen, bereikbaar op het raadhuis, telefoon 83838. Ook kunt U kontakt opnemen met de sekretaris van het museum, A.L.G. Janssen, Sparrendreef 6 in Oostrum. Mogen wij op Uw hulp rekenen? Heel erg bedankt daarvoor. De beheerder van het Venrayse museum, W.J.M. Willemsen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A_G_E_N_D_A: 17 maart: School, lezing: het kinder- en jeugdboek door de heer Daniëls 19 maart: Harmonie, algemene ledenvergadering/feestavond. 20 maart: Harmonie, Mgr. Ronckentoernooi in Obbicht. 21 maart: Spreekuurtje kleuterschool van 19.00 - 20.00 uur. 21 maart: Vergadering werkcomité. 24 maart: Excursie C.V.V. GrubbenvorstO.V.B. 29 maart: Bloemschikken, O.V.B. 2 april: Harmonie, oud papier ophalen. 7 april: Bestuursvergadering S.V.O, afdeling voetbal. 9 en 10 april: Harmonie, solistenconcours muziekfederatie Venray. 14 april: Harmonie, bestuursvergadering. 14 april: Jeugdleidersvergadering, S.V.O.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 7