00STRUM_2_-_CASTENRAY_20_-_5 Met enige moeite heb ik het bovenstaande op papier gekregen want wat een uitslag is dat toch en dat terwijl we toch goed begon nen. In het eerste kwartier wisten onze elf enkele goede kansen te creëren door het "simpele voetbal". Maar ook in Oostrum bleek dat de economische toestand niet meer is wat ze geweest is. Alle Oostrummers waren zichtbaar vermoeid door de extra dingen die ze op hun werk moeten presteren. Zorgen, zorgen en nog eens zorgen. Iedereen komt slaap tekort. En in dit voetbalspelletje vergaten ze de zorgen en kwam de slaap opzetten. Geen bal die nog goed aankwam want met de ogen half dicht kun je het allemaal niet zo zuiver zien. Dan blijkt, dat het soms toch niet zo on gunstig is, dat je ergens afgelegen woont, waar nog slechts wei nig onderdelen van onze beschaving zijn doorgedrongen en waar men van economische recessie nog geen last heeft. Zo kon het dan ook gebeuren, dat, toen na 45 minuten Jan Raedts ons allen met 'n fel rustsignaal uit de slaap rukte, bleek dat we met 0-3 achter stonden. In de rust wist Sjef Arts ons wakker te houden door een immens grote wekker af te laten lopen, die een geluidstrilling teweeg bracht met een kracht van 7 op de schaal van Richter. Dit hield ons ook na de rust 15 minuten wakker en daardoor vrij goed voetbal. Maar na wederom een tegendoelpunt (0-4), wel fraai trouwens, vervielen we weer in een slaapverwekkend spelletje. Herman Jeucken werd gewisseld voor de debutant uit de jeugd, Ad Verhaegh (Herman had vorige week 80 uur gewerkt)Maar ook de ze jeugdige injektie kon ons niet meer uit de slaap wekken. En het was velen zelfs niet opgevallen, dat Castenray ook nog 0-5 had laten aantekenen. Deze week zullen we allemaal een snipper dag nemen om zondag weer voor enig vuurwerk te kunnen zorgen. Overigens zijn we in de kantine weer wakker geworden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13