alaaf11alaafIiiiii1_karnaval1111111alaaf_. alaaf111 Men hoorde vele namen fluisteren, maar niet de juiste, want Jeugdprins Karnaval 1983 is PRINS ROB I geassisteerd door Vorst Frank en Nar Marcel.. Iedereen was verrast en vooral enthousiast, dus kunnen we nu al zeggen namens alle Karklingels en Karklingelinnekes Prins Rob, Vorst Frank, Nar Marcel en Raad van elf, heel hartelijk gefeli citeerd en veel succes. Er volgden echter nog meer onthullingen; de winnaars van de Jeugdprinsenprijsvraag. Allereerst willen we iedereen heel har telijk danken voor de enthousiaste reacties en medewerking, en ben je dit jaar niet bij de winnaars, volgend jaar beter, onze dank hebben jullie in elk geval zeker verdiend. De gelukkige winnaars van de knapzak vol verrassingen van dit jaar zijn fam. de Wildt, fam. Koch en fam. v.d. Wijst. Proficiat. Na al de spanning, onthullingen, en heisa ging het weer gezellig verder met de ontspanning en de Hopsa en bij sluitingstijd had niemand zin om naar huis te gaan, we kunnen dus wel zeggen, e jeugd is de karnaval goed begonnen met een bijzonder geslaag Jeugdprinsenbal ALAAF o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ZITTING_1983 De Karnavalszittingen verdeeld over 2 avonden werden buitenge woon goed bezocht Om 20.11 uur kon Vorst Jan en Prins Jan II bezit nemen van he prachtig verbouwde podium waar al eerder de hofkapel plaats ge nomen had De 'uit Castenray afkomstige parodists Marion Dings, in het ver leden jeugdkampioen van Limburg mocht de spits afbijten; het ge- bodene door deze 17-jarige was best aardig om te zien. De Bakelse Buuttereedner L. v.d. Kerkhoff wist het klaar te spe len oude mopjes in nieuwe jasjes te brengen en daarmee succes te oogsten'. De Midden-Limburger Harrie Wolters een veteraan in zijn vak was buitengewoon goed op dreef, het gebodene was van goed gehal- Van eigen bodem valt er gelukkig ieder jaar meer goed nieuws te vermelden. Het optreden van de Chinese Oostrummer "Woef Sjeng was een waarderende verrassing. Het Oosterse type wat hij uitbeelde was leuk en origineel. 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6