OOSTRUM 2 - I.V.O. 7 2-2 Niet alleen de jongeren uit ons elftal hadden het afgelopen zondag moeilijk, omdat ze reeds om 10.00 uur aan moesten treden tegen Velden 7. Ook de ouderen, en met name onze leidey, konden hun ongenoegen over de korte nacht niet verbergen. Maar aangezien ook onze tegenstanders louter jonge kerels waren was het een open strijd. En om tien uur bleek dat iedereen al goed wakker was, want er werd fel gestreden. Het bleek echter uiterst moeilijk om de Veldense doelman te pas seren, met uiterst verrassende en uitstekende akties wist hij gedurende lange tijd een achterstand te voorkomen totdat Mark Wilmsen, na een goede voorzet van Jos Broeren de Veldense doelman met een fraaie lob kansloos liet (1-0) Hoewel een uitbreiding van deze voorsprong tot de mogelijkheden behoorde bleef het tot de rust bij dit geringe doelpunt verschil. In de 2e helft bleek dat dit niet genoeg was, omdat onze voor waart sen niet in staat bleken de kansen te benutten werd aan Velden de mogelijkheid geboden om iets terug te doen. Dit gebeurde dan ook op uiterst merkwaardige wijze. Een bal die vanaf de achterlijn werd voorgetrokken maakte plotseling een bocht van +95 en verdween in het net (1-1) Maar niet alleen de wind scoorde voor Velden, een van de inval lers wist voor Velden na een zeer goede solo zelfs 1-2 te scoren. Dit leidde tot een aan valsstorm van de Oostrummers, maar verder dan tot enkele fraaie schoten, waaronder een bal van de lijn gehaald werd en een die slechts de paal raakte, kwam het voorals nog niet..Totdat in de eindfase een van onze motoren op het mid denveld, Herman Jeucken, doordrong in het strafschopgebied. Ondanks het feit dat Herman z'n tegenspeler een pilsje aanbood kon laatstgenoemde het niet laten om Herman tegen de grond te werken. Penaty! En daarvoor hebben we de enige echte gestroom lijnde supersnelle, loepzuivereLeo Basten oftewel 2-2. Toch nog een verdiend-, maar uiterst zwaar bevochten puntje. Aankomende zondag per fiets naar Venray dus dat zal veel energie gaan kosten. Toch hopen we ook daar een goede prestatie neer te kunnen zetten dus komt dat zien. H. 8

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 8