KARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" OOSTRUM Boerenbruidspaar 1983 Martine Sonnemans en Piet v. Bracht In het goed bezette gemeenschapshuis werden zaterdagavond de hoofdrolspelers en speelsters voorgesteld van de boerenbrui loft 1983. Martine Sonnemans Thielen en Piet v. Bracht zullen dinsdagmiddag 15 jfiebruari in onecht 'verbonden .worden. De verdere rolbezetting: Moeder bruid Mevr. Pingen (60+) Piet v. Bracht vader bruid, moeder bruidegom CorrieBerckers en Leo Hoex vaderbruidegom, getuige Nettie v. Bracht en Mia v. Bracht. Vooraf aan dit gebeuren kwam de Hofkapel binnen met daarachter een lokomotief met treinstel dat de bruid en bruidegom met familie vervoerde. De weer ouderwets op dreef zijnde Gerrit Reintjes zorgde voor een vlot verloop van de ondertrouw. Prins Jan mocht de feitelijke ondertrouw verrichten. Komdende zaterdag 15 januari zal een einde komen aan de heer schappij van de Jeugd Prins Pieter Verhagen. Het jeugdprinsenbal zal in zaal de Karklingel beginnen om 18,30 uur. Oostrums Ouderen zullen ook dit jaar weer een gezellige avond aangeboden worden door de karnavalsvereniging "De Karklingel". Op vrijdag 28 januari zullen alle Oostrumse inwoners van 60 jaar en ouder verwacht worden in de Karklingel om 19.30 uur. Naast Ut Göt, Oere Toe en de Hofkapel zullen ook enkele plaatse lijke buutreedners medewerking verlenen. Uit Oirlo komen Graad en Petran, die op een bankje (vanwege hun hoge leeftijd) hun visie geven over de hedendaagse tijd. Verdere bijeenkomsten als deze waren een bezoek meer dan waard. Voldoende redenen voor de 60+ van Oostrum om deze avond te be zoeken en daarmee hun waardering uitspreken over de organisatie en de vele medewerkers. Alle ouderen zullen persoonlijk een uitnodiging voor deze avond ontvangen. Tot 29 januari. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Wey hau van al, dat er nie urn loog mar de commissie zei dat 't nie moog We snappen dat gillie da erg mit zit mar helaas doen we dit joar nie mit Henk en Henk o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6