MisdienaarsbeurteiK Zaterdag 19.00 u. Harm van Huet - Sander Martens - Wilbert Kusters - Bas Künen Zondag 8.30 u. Ronald Hoex - Michel Ghielen - Willem Vollenberg - Ronny Reijnders 10.00 u. Ron Versleijen - Robin Oudenhoven - Sjonnie van Cuijck - Coen Litjens Het kruis herinnert ons niet alleen aan Goede Vrijdag, maar doet ons denken aan de lijdende Christus van onze dagen in een door de oorlog, haat en onrecht gehavende wereld. Hij nam het kruis niet uit de wereld weg. Hij gaf er geen ver klaring voor. Hij gaf geen antwoord op de vraag van alle gene raties: "Waarom dat lijden"? Door Zijn lijden, sterven en verrijzen, vervult Hij al het lij den van de mensen in deze. geteisterde wereld. Hij vereenzelvigt zich zo met de lijdende mens, dat Hij op 't einde van de wereld zal zeggen: "Ik had dorst, Ik was vluchteling, Ik zat gevangen, Ik zag geen uitkomst meer, Ik had angst, Ik was eenzaam". Niemand van ons heeft de vraag te stellen: "Heer, wanneer zagen wij U dan zo hulpbehoevend"? Kerk in nood - Oostpriesterhulp Nederland nodigt U allen uit met ons te bidden voor de lijdende en vervolgde mensheid. Tevens stelt zij U in de gelegenheid Uw verbondenheid te tonen met de vervolgden en noodlijdenden in de wereld. Daarom zal de kapelwagen weer bij U langs komen en wel op: WOENSDAG 12 JANUARI bij het Gemeenschapshuis van 11.30 tot 13.00 uur. U kunt brengen: kleding, in goede staat zijn schoenen, houdbare levensmiddelen, zeep en medicijnen in orginele verpakking. Voor Uw financiële bijdrage bevindt zich naast de deur van de kapelwagen een brievenbus. Deze bijdrage is heel hard nodig ter bestrijding van de transportkosten. Namens alle vervolgden, verdrukten en noodlijdenden, onze harte lijke dank. KERK IN NOOD - OOSTPRIESTERHULP Kerstgave voor onze Oostrumse missionarissen Tot en met zondag hebt U nog de gelegenheid om in het offerblok achter in de Maria-kapel Uw bijdrage te storten voor de Kerst- gave voor onze Oostrumse Missionarissen: Zuster Truus Lemmens en Broeder Frits Basten. Daarna zullen we er voor zorgen, dat zij zo spoedig mogelijk hun Kerstpakket (in geld) in handen krijgen. 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6