GEMENGD_KOOR Zaterdag 8 januari om 19.00 uur verzorgen we de avondmis in Schuttersveld. We gaan op eigen gelegenheid. Wie geen vervoer heeft meldt zich bij ft bestuur, dan wordt er voor gezorgd. Graag allen om 18.45 uur aanwezig in uniform. Het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BILJARTVRIENDEN_-S Allereerst een voorspoedig 1983 toegewenst namens B.C S.N.A. aan de gehele Oostrumse gemeenschap. Veel goede gezondheid en geluk. Afgelopen donderdag was het dan zover. Onze jeugd moest spelen tegen de Vop-jeugd tijdens de jaarlijkse uitwisseling. De heer Reulen van Vop had een prachtige wisselbeker ter beschikking gesteld en onze jeugd had zich goed voorbereid onder deskundige leiding van trainer Harry Lensen en Henk van den Heuvel Twee Oostrumse spelers konden helaas niet mee doen. Michel van Dijk was helaas toeschouwer wegens een voetoperatie en Peter Jansen moest werken. Er werd onder flinke belangstelling gespeeld. Het spel niveau was erg goed. De eerste wedstrijd tussen Hans van Dijk en René Derik was spannend en eindigde gelijk 1-1. Johnny van Bergen speelde zeer sterk tegen Martin Lensen en won met 2-0. Ook Hans Kessels was niet te stuiten en won van Harry Smits. In de vierde partij speelde Hans van Dijk z'n tweede party en wist opnieuw te winnen. Wat onmogelijk werd geacht begon langzaam waar te worden. We stonden voor met 7-1. Vop leek enigszins aangeslagen, maar zoals Wim Jansen al opmerkte,het venijn zit in de staart en Vop kwam terug. Johnny werd in z'n tweede partij in gepakt door een zeer goed spelende Marcel Vermeulen. Hans Kessels verloor zijn tweede partij tegen Ronald Kemmelings en Pieter Verhagen miste te veel kansen en zag geen kans om Marcel Jansen in te halen. Tijdens deze laatste partij op het tweede biljart hoorde ik dat onze Marcel Derks royaal gewonnen had van Bert Oudenhoven en we werden dus net op tijd door Marcel over de streep gesleept. Het was een leuke middag, goed verzorgd en in goede sfeer ge speeld. Team leider Hans nam de vaste en de wisselbeker in ont vangst. Volgend jaar zal er opnieuw om worden gestreden. Vop jeugd en S.N.A. jeugd, bedankt voor het sportieve, goede spel 9

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10