tijd over hebben gehad voor Hem en voor elkaar. Want de tijd is ons gegeven voor elkaar. Niemand leeft voor zichzelf alleen. Samen moeten wij de tijd van ons leven nuttig besteden om voor onszelf en elkaar het leven zinvol te maken. Als de wijzers van de klok naar bij twaalven tikken en wij met het glas in de hand staan om te proosten op het nieuwe jaar, kijken we toch even om naar wat voorbij ging en zuchten we: Wat ging het toch allemaal vlug voorbij. Dat beeld kan ons tot som berheid stemmen. Maar een gelovig christen zal toch ook vertrou wen op de Heer van tijd en eeuwigheid en met ferme stappen het nieuwe jaar intreden. God schept het jaar en wij stappen er in. Moge het jaar 1983 voor U allen 'n rijk gezegend jaar worden. Uw pastoor o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HALLO_HERRIESCHOPPERS Vanavond (30-12-1982) hebben we weer club om 18.30 uur. We houden vanavond modeshow. Omdat jullie niet allemaal tegelijk jullie mooie kleren kunnen showen, hebben we 5 kinderen uitgeloot die dan vanavond de mode show mogen houden. De andere kinderen komen dan de volgende keer aan de beurt. De namen van die 5 zijn: Daphne, Angelique, Lisette, Mariëlle LemmensSharon. Dus alléén deze 5^brengen vanavond kleren mee! Groetjes, Annemie, Marian o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN 31 december 1982 en 1 en 2 januari 1983 Vanaf zaterdag 8 uur tot zondag 24 uur nemen waar voor de pa tiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Francken - Wittgen en Schraven 31 dec. OUDJAAR Dr. Bloemen, Stationsweg 15, tel. 81465 1 en 2 jan., Dr. Franken, Allegrostraat 43, tel. 82824 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Oorver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - de Muinck Keizer en de Vocht: 4

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4