Receptie op 12 december j.l. Als we terugkijken op de receptie, zoals die zondag j.l. in het gemeenschapshuis werd gehouden, dan kunnen we dat alleen maar met heel veel genoegen en plezier doen. Graag willen we allen die deze receptie bezocht hebben op persoon lijke titel of in welke functie dan ook, van harte bedanken voor de gelukwensen en belangstelling. Het is, als muziekvereniging, bijzonder fijn deze belangstelling en sympathie te mogen ervaren. Wij zijn daar heel blij mee. Nogmaals iedereen heel erg bedankt. Examens op de Muziekschool Venray. Op 23-24-25 november j.l. werden op de Muziekschool Venray weer examens afgenomen in de Harmonie- en Fanfare-opleidingen. Van onze vereniging werd door maar liefst 16 leerlingen deelge nomen aan deze examens. Van deze 16 leerlingen komen er 8 uit het jeugdorkest terwijl de overige 8 ook deelnemen a/h gr.orkest Tijdens de eerstvolgende repetitie na de examens werd de ge slaagden al een kleine muzikale hulde gebracht. Ook vanaf deze plaats willen we hen graag van harte geluk wensen met het be haalde resultaat. Voor onze vereniging zijn de uitslagen van deze examens als volgt Het A-diploma werd behaald door: Auke Poels op klarinet, Nelleke Rijs op klarinet, Rianne Pee- ters op klarinet, Alexandra Versleijen op klarinet, Judith Ebisch op klarinet, Bram Linskens op slagwerk, Frank v.d. Venne op piston. Het B.diploma werd behaald door: Lars Beuving op slagwerk, Bernard v.d. Berg op slagwerk, Mariëlle Camps op slagwerk, Aloys Martens op trompet, Freek Dirkx op klarinet, Yvonne Poels op klarinet, Annemiek Wilmsen op klarinet, Antoinette Wilmsen op fluit. Het C-diploma werd behaald door: Agnes Reijnders op piston en Bernard v.d. Berg op slagwerk, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7