Ziekencommunie Iedereen die vanwege ziekte of ouderdom niet in staat is om met Kerstmis naar de kerk te komen, stel ik graag in de gelegenheid om de H. Communie thuis te ontvangen. Laat het even weten op de pastorie. Kerstgeschenk voor onze Oostrumse Missionarissen Ook met de Kerstdagen zullen onze 'Oostrumse missionarissen: zuster Truus Lemmens en broeder Frits Basten, ver van ons weg zijn, ver van hun familie en vrienden. Maar in gedachten zullen zij met de Kerstdagen ongetwijfeld heel dicht bij ons zijn. Laten ook wij hen, die zich dag-in dag-uit uitsloven voor de me demens bijzonder gedenken. Ieder jaar hebben de bewoners van Oostrum hen nog een vorstelijk geschenk kunnen aanbieden, in de vorm van een bedrag aan geld dat wordt overhandigd. Zij waren ook ieder jaar weer overgelukkig met het Kerstgeschenk van Oostrum, omdat zij daarmee de armsten weer iets extra's kon den aanbieden. Laat het voor hen dit jaar geen tegenvaller wor den. Als we allen een beetje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer 'n mooi bedrag aan hen overmaken. U kunt vanaf zaterdag Uw bijdrage storten in de offerblok achter in de Maria-kapel - Voor onze Oostrumse Missionarissen.' - Vergeet U het niet!!! Kerst en Nieuwjaarswens Moge het Kerstfeest 1982 voor U persoonlijk, voor Uw gezin voor al uw dierbaren zijn: Een Bron van Vrede. Vreugde en Licht. Onze dank gaat uit naar iedereen die, hoe dan ook, in het afge lopen jaar geholpen heeft om de parochie te laten draaien zoals ze draaide: de medewerking was groot en bemoedigend. Graag rekenen we weer op Uw onmisbare hulp - op ons Samen Kerk Zijn. Laat ons proberen en er ons voor inzetten om ook in het jaar 1983, met Gods hulp, elkaar weer wat vreugde en geluk te bezor gen, elkaar vast te houden. Ook namens ons Kerkbestuur en onze Financiële Commissie allen een Zalig Kerstfeest. Fijne Kerst dagen en Alle Goeds voor 1983. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Mm

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11