Boeteviering Het is nog steeds een mooi en aan te bevelen gebruik om niet al leen je huis maar ook jezelf voor te bereiden op Kerstmis. Daarom zal zaterdag en zondag a.s. in alle H. Missen een boete viering verwerkt worden. We hebben allen wel iets goed te maken tegenover God en elkaar. Laten we allen mensen van goede wil zijn niet alleen met woorden maar ook met daden. Laat het echt Kerst mis worden De kerkdiensten met Kerstmis 1. De Kerst-Gezinsmis vrijdagavond om 19.00 uur (24 december) Het thema van deze viering luidtKerstmis-het mooiste ge schenk Het wordt een echte uitbeelding van het Kerstgebeuren: we zullen Maria en Jozef bij de kribbe zien, de herders en ko ningen op weg naar de kribbe, en nog veel meer.... Deze viering zal opgeluisterd worden door ons Jongerenkoor en het Jeugdorkest van onze Harmonie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek; 'n paar minuten voor 19.00 uur zal ons Jongerenkoor de viering inleiden met het meerstemmi ge Stille Nacht. Vóór de H. Mis zullen leden van de Gezinsmis-commissie U een boekje aanbieden (gratis)waarin de volledige tekst van de viering, alsook alle liederen die gezongen worden, ook de be kende Kerstliederen die door allen meegezongen kunnen worden. Voor deze gezinsmis zullen er ook stoelen geplaatst worden daar waar het gemengde zangkoor altijd staat - U kunt dus ook daar plaats nemen; er zijn geen plaatsen gereserveerd, behal ve de eerste bank rechts en links voor de communiebank, daar zullen de kinderen plaats nemen die aan het Kerstspel deel nemen 2. De zgn. Nachtmisvrijdagavond om 22.00 uur (24 december). Deze H. Mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Ook voor deze viering zullen boekjes worden uitge reikt met de volledige tekst en alle Kerstliederen, ook die door U allen meegezongen kunnen worden. Voor de Nachtmis (vanaf 21.30 uur) kerstliederen door ons Gemengd koor (en volk) en Kerstmuziek door onze Harmonie. 3. Op de Eerste Kerstdag (zaterdag 25 december) is de eerste H. Mis om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons Jonge renkoor 4. Op de Eerste Kerstdag is de tweede H. Mis om 11.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door het Herenkoor. 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10