-T Woensdag 9. .00 u. 14. .30 u. Donderdag: 9. ,00 u Vrijdag 9. .00 u 14. ,30 u. Zaterdag 19. 00 u. Tot intentie Vermeulen-Moorrees Kerstviering Bejaarden in de kerk (kinderkoor) Tot zekere intentie (Dameskoor) Willem Janssen Bert Daniëls en overl. familie Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina Custers Hendrina Maria Houwen-Jacobs Overl. familie Sikes Rutten Lena Camps-Driessen (Jongerenkoor en Eiken hof-kapel) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag Twan van Enckevort - Paul Bovendeerdt - Maarten Camps - John Martens Harm van Huet - Clemens Weijs - Bram Linskens Bas Kiinen Ronals Hoex - Michel Ghielen - Robin Ouden hoven - Coen Litjens Woensdag 14.30 u. Tonny Linders - Geert Versteegen 8. 30 u 10.00 u Vrijdag 14.30 u. Wilbert Kusters - Sander Martens We naderen het kerstfeest en daarom klinkt nog ingehouden de op roep: "Verheugt U"Nog twee weken van voorbereiding hebben we. Die zullen we dan ook nog moeten benutten om vooral onszelf klaar te maken voor een hernieuwde komst van de Heer in en onder ons Echte christelijke vreugde is gebaseerd op het diep geloof, dat God met ons is. Het betekent wel, dat wij dan Gods aanwezigheid onder ons durven te zien; ja, dat wij zelf God present moeten stellen in ons leven. Kerstmis (menswording) is niet zomaar niks. Daarom: het is nog even Advent I Het samenkomen van Christenen Op zondag komen christenen samen, ook al zijn zij geen familie of vrienden van elkaar of hebben zij niet samen een bedrijf of hobby. Ook wanneer er afstand tussen hen bestaat, komen zij toch bij elkaar omdat zij samen geloven in Jezus Christus. 7

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7