Melderslo 5 - Oostrum 2 2_~_0 Gelukkig waren de weersomstandigheden afgelopen zondagmorgen noch koud en guur noch vochtig (buiten tenminste) Een door blessures gekweld doch zeker niet verzwakt 2e elftal begon dus onder goede omstandigheden aan de wedstrijd tegen een moeilijke tegenstander. Dit niet door de kwaliteiten van de tegenstander maar door hun zwakheden op voetbalgebied Toch ontstonden al snel enkele kansen en uit één van die kansen wist Hans Wilmsen bekwaam te scoren. De grensrechter, die een goed geheugen had, wist de scheidsrechter te vertellen dat 5 minuten tevoren er een overtreding was begaan, door de Oostrum- me rs Dit was voor de man in het zwart verder genoeg om het doelpunt af te keuren. Nog geen 12 seconden later werd Hans Wilmsen opnieuw van een zeker doelpunt beroofd doordat hij op niet kinderachtige wijze van de bal werd gezet. Niks aan de hand, aldus verklaarde de scheidsrechter Het einde van de eerste helft gaf een terugzakkend Oostrum te zien waardoor Melderslo de kans kreeg om keihard op de paal te schieten. Dan natuurlijk, want zo'n bal moet er gewoon in. De 2e helft beloofde uitertst moeilijk te worden tegen de ervaren Melderslo mensen die ook voor grove overtredingen niet bleken terug te schrikken. Onze jonge elf raakte lichtelijk geirriteerd doordat de scheidsrechter in hetgeheel niet optrad en de die irritatie werd nog vergroot nadat we onthouden werden van een zuivere penalty toen Teet Poels op onregelementaire wijze tegen de bodem werdgewerkt.Dit alles kwam het voetbal niet ten goede, hoewel in de 2e helft enkele fraaie staaltjes van geweldige techniek ten toon werden gespreid. Maar Melderlo bleef niet on gevaarlijk. Door dat de scherpe zon zo laag stond gebeurde het dat bij een hoge voorzet onze uistekend keepende goalie Jan de Bruijn per vergissing de zon tussen z'n handen klemde terwijl de bal z'n weg richting doel ver volgde. Daar stond echter Wim Steaks. En die ramde de bal niet gewoon weg, maar demonstreerde de gave techniek die in ons elftal steekt door de lastige op stuitende bal moeiteloos en uitert koel op z'n voet stil te leg gen. Het leek of de bal aan z'n voet vastkleefde, maar toen Wim een vrije man zag staan plaatste hij hem zuiver de bal toe en had hij een zeker doelpunt voorkomen. De brilstand bleef gehandhaafd en hierdoor verloren we helaas een kostbaar puntje. o—o—o—o-o-oo—o-oo-oo-oo—ooo-o—o—o-o-o—o—O-O-O O O 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10