Het was hartverwarmend toen we 's avonds rond half tien in het gemeenschapshuis aankwamen, dat ons tamboerkorps klaar stond om met muziek directeur en orkest te feliciteren.Ook verschillen de Oostrumse inwoners, waaronder een vertegenwoordiging van het Werkcomité en de voorzitter van de Stichting Gemeenschapshuis, waren op het late uur nog gekomen om door hun belangstelling te laten blijken dat dit resultaat ook voor Oostrum een fijne zaak is. Vanaf deze plaats herhalen we nog graag de woorden van felicita tie en dank aan alle muzikanten, maar heel in het bijzonder aan het adres van onze directeur, die niets teveel was om een zo goed mogelijk resultaat te bereiken. Iedereen had groot vertrouwen in het resultaat, maar uiteindelijk beslist de jury op het concours. Toen de uitslag bekend werd ge maakt zal dan ook ongetwijfeld iedereen bijzonder tevreden zijn geweest Nogmaals onze gelukwensen aan directeur en muzikanten. Zondag 28 novCaecilia-viering in de kerk. Alle leden van het orkest worden om 950 uur in de kerk verwacht, zodat we om 10 uur, als de hoogmis begint, allemaal klaar zitten. We zullen weer links onder het orgel plaats nemen. Eveneens op zondag 28 nov.zullen we St. Nicolaas mede inhalen. Alle leden worden daarvoor óm 13.45 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Vandaar zullen we naar de school gaan,waar de school kinderen zullen aansluiten, om daarna gezamelijk de Sint op de hoek Hoefslag/MgrHanssenstraat af te halen. Maandag 29 nov:orkestrepetities in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 1 december: repetitie tamboerkorps in het gemeenschaps huis. Van 19.00 - 19.30 uur: repetitie leerlingen tamboerkorps Van 19.30 - 21.00 uur: repetitie voor het gehele tamboer korps -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT DE PEUTERSPEELZAAL, KLEUTERSCHOOL EN LAGERE SCHOOL, AAN DE OUDERS, Op woensdag, 1 december zal Sinterklaas op bezoek komen. - De Sint zal om half 10 in de speelzaal van de kleuterschool zijn. Ouders die graag komen zijn van harte welkom! (a.u.b. wel tijdig aanwezig)Wanneer U ook een kind op de peuter speelzaal hebt kan Uw peuter tijdens het kleuterschoolbezoek van de Sint, opgevangen worden op de peuterspeelzaal. Om half 11, direct na het bezoek van de Sint, mogen de kleu- 3

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 3