na mooiste treffer van de wedstrijd gescoord. (4-1). Dit was voor Hans Wilmsen rede genoeg om een volgend doelpunt te produceren. (5-1). En toen, we konden de thee reeds ruiken, toen gebeurde het. Hij bleef kijken en met een werkelijk unieke lob scoorde Henri zijn tweede treffer en hoogde daarmee de score op tot 6-1. (Oh, wat was ie mooi!) De thee gaf Hans weer nieuwe impulsen en dat bleek reeds na 3 minuten in de tweede helft, toen ook hij z'n tweede treffer scoorde. (7-1). Toen pas werd de marge groot genoeg om zonder vrees voor ver lies ook de 2 strafzitters in te zetten. Ook zij echter konden niet voorkomen dat het niveau van de partij daalde. Enkele on gecontroleerde acties van Swolgense zijde (het waren geen schat- jes...) wierpen een smet op de tot dan toe uiterst boeiende pot. Verdere doelpunten bleven dan ook uit tot de 70e minuut, toen Henri zich tot topscorer van de wedstrijd wist te maken door, na goed voorbereidend werk van één der strafzitters zo is ie dan toch ook weer)bekwaam te scoren. Een schot van debutant Jos Broeren op de paal en een doelpunt van Geert Janssen in buitenspel-positie mochten niet meer voor verdere verhoging van de score zorgen. De wraak van Henri was compleet en er viel weer eens een fraaie overwinning te beklinken. Aanstaande zondag is het schlagerspiel tegen Bergen. Kaarten zijn verkrijgbaar op de bekende verkoop-adressen en bij notaris Dikke Leo. Maar wees er snel bij, want VOL is VOL..! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- T0T0 - LOTTO - TOTO. Maandag 29 november uitbetaling kleine prijzen 5-60) gulden. Kopie meebrengen. Van 19.00 - 21.00 uur. ALLEEN op maandag...! M.Litjes, W.Pingen, P.v.Brecht, J.de Hoog, J.Verhaegh, H.Brug- geman, S.S.Arts, Th.Litjens, A.C.Linders, W.J.Franssen, J.Ver meulen, Wittevr,str. Nieuwe formulieren voor de maand december kunnen dan ook inge leverd worden. Op woensdag 1 en donderdag 2 december worden de andere formulieren weer opgehaald. Deelnemers die dan niet thuis zijn, kunnen ook op maandag 29 november hun formulier inleveren. Nieuwe deelnemers zijn van harte welkom. S.V.O. is er blij mee. Voor verdere inlichtingen: A#Willems> V£m Broekhuizenstr53. TELEFOON: 87954. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-° 14 m

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14