Vriendschappelijk: Oostrum Al - Venray A4 aanvang 14.30 uur Oostrum BI - Venray B3 aanvang 13.30 uur Oostrum B2 - D.I.S. BI aanvang 12.00 uur Venray C2 - Oostrum Cl aanvang 12.00 uur vertrek 11.15 uur Oostrum El - D.I.S. El aanvang 10.00 uur Oostrum E2 - Venray E5 aanvang 10.00 uur BEGELEIDEN OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERSj_WOENSDAG_3_NOVEMBER 13.00 uur: Mevr. Martens - Mevr. Poels 14.25 uur: Mevr. Holtackers - Mevr. Künen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- LEUNEN 5 -_00STRUM_23-1^ Op een zonnige oktoberzondag moesten de leden van ons 2e elftal reeds vroeg uit de veren om aan te treden tegen de 5e elf van Leunen. Dit was echter geen belemmering om fris en fel van start te gaan. Dit resulteerde aanvankelijk in goed voetbal hetgeen er voor zorgde dat al snel een niet geringe hoeveelheid aan kansen ontstond. Na 25 minuten was het dan ook niet onverdiend dat onze elf op voorsprong kwam. Het was Carlo, die weer eens niet te houden was, die de bal zuiver teruglegde op Guus, die bekwaam scoorde: (1-0). Dit was geen rede om te verslappen. Niet lang nadien kreeg Hans W. een unieke kans om de score - op te hogen, maar het was de Leunse goalie die, tot groot enthousiasme van de vele duizenden fans, de bal met een katachtige reaktie van de lijn wist te halen. De aanval van Leunen die daarop volgde resulteerde in een tegen doelpunt: (1-1). Dit was een harde klap, wat aan het voetbal goed was af te lezen. Tot de pauze bleef het onveranderd ter wijl we in feite reeds lang ver voor hadden moeten staan. Na de pauze was ons elftal niet meer terug te kennen. De combi- naties liepen niet meer en de kansen werden schaars. Dit in tegenstelling tot Leunen, die hun weinige kansen goed wisten te benutten. Daardoor werd het al snel 1-3 en was ons elftal kansloos. Het was inmiddels zondagmiddag, en de zon was weg. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- T0T0 - L0TT0_-_T0T0_-_L0TT0 Maandag 1 november uitbetaling van kleine prijzen (5-60 Gld.) van 19.00 - 21.00 uur. Tevens inleveren van nieuwe formulieren voor de maand november. A. Cornelissen G. Achten L. Duyn H* Vermeulen Stationsweg J.H. de Hoog W.J. Franssen

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7