Eigenlijk zijn er ontzettend veel mensen, die hun moeder heilig vinden. Dat komt, omdat de tijd je alle kleinmenselijke details doet vergeten. Wat in herinnering blijft zijn de grote kracht lijnen van liefde, offervaardigheid, rechtschapenheid en toe wijding. Heiligen zijn gewone mensen. Op Allerheiligen en Aller zielen geven we aandacht aan de ontelbare naamloze en vergeten mensen, die in de voetsporen van Jezus zijn gegaan. Het is het feest van Gods lievelingen. Zij bezitten waardigheid bij God. Het feest van Allerheiligen en Allerzielen wil nu juist die waardigheid aan zoveel gewone mensen door God gegeven, erkennen. In de gemeenschap van de heiligen doen wij hun dit weekend recht omdat God hen recht heeft gedaan en hen geroepen heeft tot eeuwig leven. DE_VIERING_VAN_ALLERHEILIGEN_EN ALLERZIELEN Allerheiligen vieren we in alle diensten van zaterdag en zondag. Zondag hebben we in de namiddag om 15.00 uur een Allerzielen- dienst in de kerk, die opgeluisterd zal worden door ons Gemengd Koor (met volkszang) en onze Harmonie. Daarna gaan we gezamen lijk naar ons kerkhof Trans Cedron. Op dinsdag 2 november zal er 's avonds om 19.00 uur nog een avondmis zijn, waarin alle overledenen van de parochie, maar heel speciaal de gestorvenen van het afgelopen jaar zullen wor den herdacht. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De kollekte voor de geestelijk gehandicapten heeft in Oostrum het mooie bedrag van 828,65 opgebracht. Zowel aan alle koliek- tanten als aan de gulle gevers onze hartelijke dank. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 28 okt Informatie-avond over het zelf maken van wijn en vruchtensappen, L.V.B. 4 nov. Bestuursvergadering S.V. Oostrum. 6 nov. Feestavond Buurtvereniging "De Aide Beek". 6 nov. Harmonie, oud papier ophalen. 6 nov. Harmonie, concert in Helenaveen. 9 nov. Film "Now kieke naor Venroy". 9 nov. Oliebollenaktie Nobel. 11 nov. Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels" 11 nov. Harmonie, bestuursvergadering. 11 nov. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. 14/15 nov. Concert en toneel 4

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4