23~okt7 AAN_ALLE_LEDEN VAN DE_L.V.B. Op onze jaarvergadering hebben we afgesproken, dat wij nog zou den laten weten wanneer de groepsfoto van de leden t.g.v. het gouden feest gemaakt wordt. Deze datum is nu zondag 31 oktober 11.00 uur (na de Hoogmis). Bij droog weer in de buurt van de Watermolen en als het slecht weer is in het parochiehuis. Wij hopen, dat iedereen aanwezig kan zijn, zodat het een groepsfoto wordt van alle leden. o-o-o-o A_G_E_N 24 okt 27 okt 28 okt. 4 nov. 6 nov. 6 nov 6 nov. 9 nov. 9 nov. 11 nov. 11 nov. 11 nov. 14/15 nov 15 nov. 20 nov. 22 nov. 22 t/m 27 nov 25 nov. 28 nov. 30 nov. 4 dec 9 dec. 10 dec. 10 dec. 20 dec. 20 dec 21 dec. o D Het feestcomité -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A; Harmonie, play-in in Tegelen. Harmonie, zondagochtendconcert in de Schouwburg. Dorpsraadverkiezingen werkcomité Informatie-avond over het zelf maken van wijn en vruchtensappen, L.V.B. Bestuursvergadering S.V. Oostrum. Feestavond Buurtvereniging "De Aide Beek" Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, concert in Helenaveen. Film "Now kieke naor Venroy" Oliebollenaktie Nobel. Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels" Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. Concert en toneel Vergadering werkcomité café Vermeulen. Harmonie, concours voor orkest te St. Michielsgestel. Harmonie, algemene ledenvergadering. Kollekte St. Nicolaas, intocht en kerstattentie zieken. Lezing door de heer W. Schols, L.V.B. en O.V.B. Intocht St. Nicolaas. Surprise kienen, O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, bestuursvergadering. Wandeltocht Buurtver. Vriendschap door Samenwerking. Viering van 50-jarig jubileum, L.V.B. Vergadering werkcomité café van Dijk. Kerstavond, O.V.B. Kerstavond, L.V.B. Zoals we vorige week al schreven, volgt hier nog meer over de OPEN-SCHOOL Bij het thema "sociale wetten" konden we aan verschillende men sen vragen stellen, zoals de direkteur van het Gewestelijk Ar- beidsburo; iemand die al jaren W.A.O.-er is; een kontroleur van 5

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5