gemeente Oostrum besloten, dat het aan te leggen dorpsplein ook de functie van kermisterrein zou hebben. Sinds de realisatie van het plein annex kermisterrein zijn naar onze mening de meningen over het dorpsplein/kermisterrein nogal verdeeld. Het werkcomité merkte de laatste tijd tegengestelde geluiden op over de vraag wel of geen kermis op het dorpsplein. Als alter natief terrein voor de kermis kwam steeds het terrein bij de Oude Watermolen naar voren. Het werkcomité wil graag duidelijkheid over de vraag waar de kermis dient te worden gehouden. Aan alle inwoners van Oostrum van 15 jaar en ouder vragen wij het enquête-formulier in te vullen. Afhankelijk van het resul taat zal door het nieuwe werkcomité bekeken moeten worden welke stappen ondernomen worden rond het dorpsplein en het kermister rein OPHALEN_ENQUETE De enquête-formulieren brengt U ingevuld mee naar het stembureau waar U ze deponeert in een daarvoor bestemde bus De Werkgroep Verkiezingen. WERKCOMITÉ OOSTRUM Secretariaat dorpsraad p/a Asselberghsstraat 8 5807 BR Oostrum VERKIEZING WERKCOMITE_OOSTRUM Zoals U weet is een verkiezing voor een nieuw werkcomité ge pland op woensdag 27 oktober a.s. Hiervoor hebben zich 18 inwo ners van Oostrum kandidaat gesteld. Van deze 18 personen zijn er 15 voorgedragen door verenigingen/maatschappelijke organisa ties uit Oostrum en 3 personen zijn op "persoonlijke titel" kan didaat Alle kandidaten zijn op één kieslijst geplaatst. Aan de kiesge rechtigden uit Oostrum straks de mogelijkheid om 15 kandidaten aan te wijzen, die het nieuwe werkcomité zullen gaan vormen. Zoals U weet telt het werkcomité 15 leden. Van de huidige leden van het werkcomité zijn herkiesbaar: B.M.M. Valckx mevr. L. Folkerts-vdVoort mevr. M. Swinkels-Kessels A. Verstraelen J. Raedts Th. Verheijen H. Vermeulen H. Bruggeman o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2