Zoals u weet is de afdeling Venray zeer aktief voor haar zorgen kinderen en hun gezinnen. Maar om dit te kunnen blijven doen, is uw steun echt hard nodig. Vorig jaar was de opbrengst in onze afdeling i- 12.500,00 en zonder al te optimistisch te zijn, gaan we er van uit dat dit nu echt niet veel minder zal zijn. Mogen wij op uw aller medewerking rekenen? Mocht men onverhoopt een kollektant(emislopen, dan kan men al tijd nog een bijdrage storten op gironummer 1122222 (2x1 5x2) ten name van Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicapten Utrecht. Bij voorbaat dank. Het bestuur van de afdeling Venray van de Vereniging van ouders van Geestelijke Gehandicapten (VOGG) -o-o-o-o-o-o-oo-o-o-oo-o-o0-0-0--0-0-0-0-0-0-0-0-0o-o-o- RAB0BANK_00STRUM De jaarlijkse spaarweek is dit jaar van maandag 18 oktober tot en met vrijdag 22 oktober dus gedurende de gehele herfst vakantie. Zoals gebruikelijk hebben wij weer voor iedere spaar der een aardige attentie, tenminste zolang de voorraad strekt. Een mooie gelegenheid om de spaarpotjes weer eens leeg te laten maken op de bank. Wij verzoeken u vriendelijk om met de spaarpotjes niet tijdens de vrijdagavondzitting te komen, gezien het oponthoud voor de overige cliënten. Wij hopen dat ook dit jaar evenals andere jaren de spaarweek voor jong en oud weer een sukses is De nieuwe JAARKALENDER 1983 zal eind november bij u huis aan huis worden bezorgd. -o-o-o-o—o-o-o-o—o-o-o—o-o-ooo-oo—oo-oo—o—oo-o—o-oe-o— DE "OPEN SCHOOL" Eerder heeft U in het Oostrum's weekblad kunnen lezen dat de Open School weer van start gaat. In het centrum van Venray zullen twee groepen gaan draaien: één met oudere volwassenen (vrouwen) en één met jongere volwassenen (mannen en vrouwen) Bovendien komt er in Oostrum een gemengde groep. Wie op zoek is naar een kans om in een groep samen met anderen bij te leren, kan deelnemen aan een van deze groepen. Om U een indruk te geven van wat U te wachten staat volgt hier een beschrijving van een oud-deelneemster. Wat is "Open School" en wat heeft het voor mij betekend? Omdat de "Open School"-tijd voor mij nu afgelopen is wil ik er graag iets over vertellen. 6

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6