6 nov. 6 nov. 9 nov. 9 nov 11 nov. 11 nov. 14/15 nov 15 nov. 20 nov. 22 nov. 22 t/m 27 nov. 25 nov. 28 nov. 30 nov. 4 dec. 9 dec 10 dec. 10 dec. 20 dec. 20 dec. 21 dec. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, concert in Helenaveen. Film "Now kieke naor Venroy. Oliebollenaktie Nobel. Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels" Harmonie, bestuursvergadering. Concert en toneel. Vergadering werkcomité café Vermeulen. Harmonie, concours voor orkest te St. Michielsgestel. Harmonie, algemene ledenvergadering. Kollekte St. Nicolaas, intocht en kerstattentie zieken. Lezing door de heer W. Schols, L.V.B. en O.V.B. Intocht St. Nicolaas. Surprise kienen, O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, bestuursvergadering. Wandeltocht Buurtver. Vriendschap door Samenwerking. Viering van 50-jarig jubileum, L.V.B. Vergadering werkcomité café van Dijk. Kerstavond O.V.B. Kerstavond L.V.B. o—o_o—o—o-o-o-o-o—o-o-o-o-o—o-o-o-o—o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o De foto's, gemaakt tijdens het 40-jarig priesterfeest van de zeereerwaarde heer de Ceuster, zijn vanaf maandag 18 oktober a.s. te bezichtigen bij de Rabobank. Bestellingen kunnen daar gedaan worden. De kosten zijn 1,25 per foto. o_o_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "u KUNT_HEN_helpen^ Dat is de slagzin waarmee de nationale kollekte zich dit jaar aan het publiek presenteert Honderden kollektanten zijn er in de week van 11 t/m 17 oktober a.s. weer op pad om 'n financiële bijdrage te vragen ten behoeve van onze geestelijk gehandicapte medemensen. Zij die op pad gaan zijn er zich terdege van bewust dat er mede mensen zijn die uw steun meer dan nodig hebben, en doen hun werk dan ook geheel belangeloos Van de opbrengst van deze kollekte kunnen we 45% behouden voor de afdeling VenrayHet restant gaat naar het landelijk buro in Utrecht. Zij zorgen er voor dat het financieel minder draag krachtige afdelingen ook mogelijk wordt gemaakt iets voor hun zorgenkinderen te organiseren.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5