werkcomité oostrum gemeente secretariaat dorpsraad Venray p/a Asselberghsstraat 8 5807 BR Oostrum VERKIEZING WERKCOMITÉ OOSTRUM Zoals u weet is een verkiezing voor een nieuw werkcomité gepland op woensdag 27 oktober a.s Hiervoor hebben zich 18 inwoners van Oostrum kandidaat gesteld. Van deze 18 personen zijn er 15 voorgedragen door verenigingen/maatschappelijke organisaties uit Oostrum en 3 personen zijn op "persoonlijke titel" kandidaat. Alle kandidaten zijn op één kieslijst geplaatst. Aan de kiesgerechtigden uit Oostrum straks de mogelijkheid om 15 kandidaten aan te wijzen, die het nieuwe werkcomité zullen gaan vormen. Zoals u weet telt het werkcomité 15 leden. Be kandidaten Hieronder is de lijst met kandidaten afgedrukt. De volgorde van kandidaten zoals die op het stembiljet wordt gebruikt, is aangehouden. Deze volgorde is bepaald via loting in aanwezigheid van het hoofd van de afdeling Bevolkingszaken van de gemeente Venray. kandidaat: A. Cornelissen Q.C.M. Paantjes M.A. Fleurkens B.M.M. Valckx mevr. M. v. Cuijck-Lemmen mevr. M. Swinkels-Kessels J. Raedts H. Holtackers mevr. G. Achten-Geurts J. van de Valk F. Janssen H. Vermeulen mevr. L. Folkerts-v.d. Voort, M. van Rattingen J. Janssen A. Verstrealen Th. Verheyen H. Bruggeman Geijsterseweg 14 Ooster Thienweg 3 Geijsterseweg 24 Stationsweg 189 Van Broekhuizenstraat Van Broekhuizenstraat Mgr. Hanssenstraat 44 Wester Thienweg 11 Sparrendreef 4 Vlasakker 12 Kloosterstraat 13 Stationsweg 108a Spurkterdijk 18 Henri Dunantstraat 37 Stationsweg 138a Mgr. Hanssenstraat 46 Van Broekhuizenstraat Mgr. Hanssenstraat f] namens- vereniging van ouderen; S.V. Oostrum; harmonie en toneelvereniging kerkbestuur en financiële commissie; 35» persoonlijke titel; 9', COZO; LOZO en carnavalsvereniging; persoonlijke titel; O.V.B.; buurtvereniging "de Aide Beek"; persoonlijke titel; buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking" L.V.B.; S.V. Oostrum; tennisvereniging; gemengd koor; 40, L.L.T.B. jongerenkoor en gezinscommissie.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 18