6. Sjopins 1979 7. The Hustlers 8. Red Arrows 9. Club Up 52 8 7 4 3 12 9 12 13 Op dinsdagavond hadden de hooggeplaatste teams het moeilijker. Dë Returns kwamen niet verder dan een gelijkspel tegen de Spares. De Sigma's wonnen met 7 punten verschil van Oud Meerlo. Bijzonder moet hier de game van 853 punten van Oud Meerlo ver meld worden. Dit is maar liefst 170 gemiddeld zonder handicap. Nationale Leagues Op zondag 10 oktober namen een aantal Venrayse teams deel aan de nationale league, met een goed resultaat. In de vierde klasse behaalden Magic Line 100% uit hun wedstrijden met 9 punten. Pinfall Wizzard deed het met 8 punten niet veel slechter. De andere uitslagen én :de standèn waren bij het ter perse gaan nog niet in ons bezit. De resultaten in de vijfde klassen, die in Venray speelden waren als volgt: 5. B.T. Jan van Weert (Weert) 5. B.T. Flying Pins (Maastricht) o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DIE AL WIL KOOPEN, WAT HIJ ZIET Twee paperbacks, tezamen ruim 500 pagina's met daarin opgenomen honderden unieke foto's, documenten en stambomen: de geschiedenis van de bloeiende handel in schapen die begin vorige eeuw ont staan is vanuit Venray met steun uit Helden en Sevenum. Het boeiende relaas van een nog onbeschreven voorbeeld van Noord limburgse handelsgeest. Op de volgende pagina's treft u uitvoerige informatie aan over deze boeken. U kunt tot 30 oktober 1982 intekenen tegen sterk 14 De geschiedenis van de Venraysche Schaapscompagnieën Geschreven door Jan Derix en Sjef Verlinden

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14