Uw belangstelling en Uw plezier, dat wij U graag willen bieden, kan voor onze vereniging een fijne hulp betekenen. Daarom heet ik allen dubbel hartelijk welkom op een of meerdere dagen van onze dorpsfeesten. Namens onze Oostrumse harmonie, A.L.G. Janssen, president. PR0GRAmA_D0RPSFEESTEN_0P_151_16_en_17_0KT0BER_1982 Hieronder is het volledige programma voor de dorpsfeesten opge nomen. Huis aan huis zal nog een vouwblad worden bezorgd dat iedereen nog eens overzichtelijk het programma laat zien. Een paar opmerkingen vooraf. Gedurende een aantal jaren hebben wij een wielerronde in ons programma gehad. Dit jaar hebben wij gemeend een RODEO-avond te moeten organiseren. Voor de ouders wijzen wij er nadrukke lijk op, dat de tijd van 19.30 uur tot 21.30 uur speciaal be doeld is voor de jeugd tot en met 16 jaar. Gedurende die tijd zal bewust geen alkohol worden geschonken. Wij delen U dit mede opdat U verder zelf de verantwoordelijkheid kunt nemen tot hoe lang Uw kinderen nog bij de dorpsfeesten mogen zijn. De avond wordt verder muzikaal opgeluisterd door een Disco- groep Stage Fright. De Rodeo wordt verzorgd door Scala Jumbo Dancing uit Valkenburg Zaterdags is er in de namiddag een optreden van diverse tam boerkorpsen. Natuurlijk verheugt het ons, dat hieraan ook deel nemen het Tamboerkkorps van de Luchtmachtkapel en de Drumfanfa re De Blerickse Herten. Vanaf 22.00 uur treedt op de zeer bekende blaaskapel Die Lusti- gen Dorfsfreunde uit Neerkant. Vooral hun muziek en zang maar niet minder hun schitterende show geven de zekerheid, dat we veel plezier kunnen beleven. Zondags is er eerst een Hoogmis in de parochiekerk, die mede op geluisterd wordt door de Koninklijke Harmonie uit Lottum. Daarna volgt er vanaf 11.00 uur een Frühschoppenconcert door de Koninklijke Harmonie uit Lottum, diverse blaaskapellen, een tweetal joekskapellen en het Oostrums hofkoor. In de feestzaal tenslotte treft men een uitstekende voorziening voor de inwendige mens aan door een Snackbaralwaar men tegen billijke prijzen die inwendige mens kan versterken en niet di- rekt naar huis hoeft te gaan om eten te koken. Ten laatste alle dagen is de entree vrij Veel plezier tijdens de dorpsfeesten in Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6