volgende woorden en begrippen naar voren komen: - voertuigen: trein, bus, tram, auto, vrachtwagen, fiets, voetganger, motor, step, brommer e.d.. - verkeerstekens: verkeersborden, zebrapad, brigadiers, stoplichten. - politie. - straat: voetpad, fietspad, rijweg. - langzaam snel. Het liedje dat we evtgaan leren is: Rood zijn de kersen rood zijn je wangen rood is het lichtje in de straat zie je dé auto's netjes wachten zie je dat niemand verder gaat zo is het goed zo is het goed rood wil zeggen dat je wachten moet. Wanneer U verdere informatie over dit project wil hebben, loop dan gerust eens de school binnen en neem een kijkje in de projectenhoek en in de kleuterklassen'. Met vriendelijke groeten: Liesbeth, Ans, Monique en Margreet. _0_0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DORPSFEESTEN OOSTRUM 15,__16_en_17_0KT0BER Op bovengenoemde dagen zal de Harmonie Sub Matris Tutela weder om de dorpsfeesten organiseren in de tuinbouwloods aan de Sta tionsweg in Oostrum. Voor de medewerking, die wij al jaren krij gen van de Tuinbouwvereniging zijn wij vanzelfsprekend erg dank t) aar De dorpsfeesten zijn bedoeld als een feest van en voor onze dorpsgemeenschap, een ontmoetingspunt voor velen in een plezie rige omgeving. Uiteraard zijn ook anderen, die van plezier hou den van harte welkom. De werkgroep uit onze harmonie, onder leiding van ons lid Piet Verheijen, heeft haar best gedaan om weer een programma te ma ken waarin voor elk wat wils wordt geboden. De medewerking bij deze feesten van onze leden zowel als van vele anderen buiten onze harmonie is daarbij onontbeerlijk. Zonder namen te noemen moge ik toch tot uitdrukking brengen hoe dankbaar wij zijn, dat zovelen hun bijdrage aan het welslagen geven. Iedereen weet, dat het tegenwoordig bijna overal "inleveren" be tekent. Het gevolg daarvan is, dat ook onze vereniging ook dit jaar weer minder subsidie krijgt. Wij hopen dan ook van harte, dat de opbrengst van onze dorps feesten ons weer in staat zal stellen om de hoge uitgaven van onze vereniging het hoofd te kunnen bieden. 5

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 5