SPEELTERREIN "OUDE_WATERMOLEN^\ Helaas komt het nog regelmatig voor dat er glasresten worden gevonden in en rond de speelvoorzieningen. U begrijpt dat dit bijzonder gevaarlijk is voor de spelende jeugd. Daarom vragen wij U om er met ons op toe te zien, dat er geen glas op het speelterrein wordt achtergelaten. Wij doen ons best om het speelterrein in goede konditie te houden, helpt U ons?? Denkt U bij het uitlaten van Uw hond ook even aan het vermijden van het speelterrein; er is in Oostrum nog meer gelegenheid om Uw huisdier uit te laten. Werkcomité Oostrum. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o— SPEELTERREIN_VAN_BROEKHUIZENSTRAAT^ In de herfst van T81 zijn diverse buurtbewoners gestart om in samenwerking met het "werkcomité Oostrum" te komen tot een vernieuwing van het speelterrein t.b.v. de kleinste jeugd. Na de voorbereidingen en een akkoord met de gemeente werd be gonnen met het inbrengen van schoon zand en het maken van een windvanger. Diverse toestellen hekken en een zandbak werden aangebracht. Het laatste toestel (een loopbrug) werd enkele weken geleden geplaatst, waarmede de werkzaamheden werden afgesloten. Jammer dat er zo weinig buurtbewoners hebben ge holpen, terwijl ook hun kinderen daar komen spelen. Voor allen die wél kwamen onze oprechte dank voor Uw medewerking. Verder een woord van dank aan de Gemeente en het "Werkcomité Oostrum" De Werkgroep. —o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o— De komende tijd zullen we regelmatig aandacht besteden aan het project "Verkeer". Dit doen we om de kinderen langzamerhand wat meer vertröüwcTtê maken met het verkeer; bewust te maken van verschillende manieren van onderweg zijn; het wat bewuster leren kijken naar wat ér op straat gebeurt en ze evt. rekening te leren houder, met andere weggebruikers. Tijdens dit project zal de politie met de politiebus een bezoekje aan de school brengen. Ook gaan we, vanaf het station in Oostrum, een ritje met de stadsbus door Venray maken. Het zou fijn zijn als U samen met de kinderen plaatjes zoudt willen zoeken over voertuigen en andere dingen die met het ver keer te maken hebben. Tijdens dit project zullen eventueel de

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 4