28 okt Informatieavond over het zelf maken van wijn en vruchtensappen L.V.B. 6 nov Harmonie, oud papier ophalen 6 nov Harmonie, concert in Helenaveen 9 nov Film "Now kieke naor Venroy" 9 nov Oliebollenaktie Nobel 11 nov Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels 11 nov Harmonie, bestuursvergadering 14/15 nov Concert en toneel 15 nov Vergadering werkcomité café Vermeulen 20 nov Harmonie, concours voor orkest te St, Michielsgestel 22 nov Harmonie, algemene ledenvergadering 25 nov Lezing door Dhr. W. Schols (L.V.B.) (O.V.B.) 28 nov Intocht St. Nicolaas 30 nov Surprise kienen O.V.B. 4 dec Harmonie, oud papier ophalen 9 dec Harmonie, bestuursvergadering 10 dec Wandeltocht Buurtver. Vriendschap door Samenwerking 10 dec Viering van 50-jarig jubileum (L.V.B.) 20 dec Vergadering werkcomité cafe van Dijk 20 dec Kerstavond O.V.B. 21 dec Kerstavond L.V.B. FIETSCROSSBAAN_IN_OOSTRUM?? Sedert de fietscrossrage in Nederland van de grond is gekomen, is uiteraard ook de Oostrumse jeugd in de ban van deze stoere sport resp. vrijetijdsbesteding. Het aantal fietscrossende dorps genoot jes is gestaag toegenomen. Vandaar dat op 10 juni j.l. enkele ouders het initiatief namen om te komen tot een eigen fietscrossbaan in Oostrum. Het werkcomité werd om medewerking verzocht, dat op haar beurt de gemeente Venray benaderde. Ondertusssen ziet het er goed uit omdat een voorstel om een tijdelijk terrein beschikbaar te stellen aan het Oostrumse Werk comité ten behoeve van de aanleg van een fietscrossbaan op zeer korte termijn in het College van B W zal worden behandeld. Hoewel op dit terrein in de (verre?) toekomst woningbouw gepland is, zal de fietscrossbaai helaas dus een tijdelijk karakter krijgen. De bedoeling is ook niet om een grootse crossbaan te realiseren, maar een bescheiden baan voor trainingen en speels gebruik dan wel wedstrijdjes in regionaal verband. Voor het "grote werk" kan men uiteraard op de wedstrijdbaan in Venray terecht 14 O-O-O-o-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O i

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14