2 okt 6 okt 7 okt 6 en 7 okt 13 okt. 14 okt. 15/16/17 okt 18 okt. 19 okt. 23 okt. 24 okt. 27 okt. 28 okt. 6 nov. 6 nov. 9 nov. 9 nov. 11 nov. 11 nov. 14/15 nov. 15 nov. 20 nov. 22 nov. 25 nov. 30 nov. 4 dec. 9 dec. 10 dec. 20 dec. 20 dec. 21 dec. Harmonie, oud papier ophalen. Jaarvergadering oudervereniging Moederavond O.V.B. Bezoek aan winkel kruiderij allerlei (L.V.B.) Woensdagmiddag. Excursie Jan Vriends Museum in Asten (L.V.B.) Harmonie, bestuursvergadering Harmonie, dorpsfeesten in de tuinbouwloods Voorzittersvergadering werkcomité Bowling Bistro Herfstwandeling O.V.B. Harmonie, play-in in Tegelen. Harmonie, Zondagochtendconcert in de Schouwburg Dorpsraadverkiezingen werkcomité Informatieavond over het zelf maken van wijn en vruchtensappen L.V.B. Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, concert in Helenaveen Film "Now kieke naor Venroy" Oliebollenaktie Nobel Ledenvergadering Carnavalsvereniging "De Karklingels" Harmonie, bestuursvergadering Concert en toneel Vergadering werkcomité Café Vermeulen Harmonie, concours voor orkest te St. Michielsgestel Harmonie, algemene ledenvergadering Lezing door Dhr. W. Schols (L.V.B.) (O.V.B.) Surprise kienen, O.V.B. Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, bestuursvergadering Viering van 50-jarig jubileum (l.V.B.) Vergadering werkcomité Café van Dijk Kerstavond, O.V.B. Kerstavond L.V.B.. -o-o-o-o-o--o-o-o-o-o-o-ö-o-o-o-o-o ~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dames van Oostrum, Waarschijnlijk leest u geregeld de berichtjes van de Limburgse Vrouwenbeweging in het Oostrums Weekblad en vraagt U zich af, wat is dat voor beweging (vooral misschien de nieuwe inwoon sters van Oostrum) Wij, de L.V.B., zijn een groep vrouwen uit Oostrum, leeftijd van jong tot oud 25 jc - 90 jaar) en wij organiseren vooral in de wintermaanden: Lezingen, excursies, informatie/ demonstratie-avonden. Ook worden er cursussen georganiseerd in samenwerking met de andere L.V.B.'s uit onze omgeving. 2

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 2