biljartvrienden_-_s1n1a1 Het was Remsey die na een solo vanaf de middenlijn een einde maakte aan alle illusies die de tegenstander nog had: 4-1. In de 42e minuut was het Martien Custers die er wel 2 keer over moest doen, maar de bal toch over de lijn werkte, zodat we met wat meer vertrouwen de volgende wedstrijd tegemoetzien o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WITTENH0RST_12_-_00STRUM_6 Een hard werkend Oostrum heeft het niet gered tegen een tech nisch beter Horst. Dit hard werken resulteerde meteen al in een paar goede kansen voor Oostrum; toch konden deze kansen niet in doelpunten omge zet worden. Maar na ongeveer 15 minuten was het toch Oostrum dat loon naar werken kreeg, door een doelpunt van H. Achten, die op rechts doorbrak en hard inschoot. Even later was het onze nieuwe aanwinst J. Custers die voor 0-2 zorgde. Wakker geschud door deze snelle achterstand begon Horst iets beter te voetbal len, maar de kombinaties lukten nog niet zo goed dat Oostrum in grote zorgen kwam. Dat de ruststand toch nog 1-2 werd was niet onverdiend. Na de thee begon het bij Horst beter te draaien en had doelman H. Peeters handen vol werk. De gelijkmaker was dan ook niet onvermijdelijk. Geheel onver wacht nam Oostrum een kwartier voor het einde weer de leiding door een onopvallende goal van een evenzo onopvallende voet baller. Het was n.l. G. Vollenberg die een fout van de keeper afstrafte terwijl de meeste spelers na een afgeslagen aanval weer na eigen helft terug liepen. Lang had Oostrum geen plezier van deze voorsprong, want 10 minuten later had Horst weer 2 keer gescoord, zodat ze voor het eerst in deze wedstrijd een voorsprong hadden genomen. Nu moest Oostrum alles op alles zetten om weer langszij te komen en het kreeg hiertoe nog enkele kansen, waarvan de mooiste voor J. Cornelissen was, die echter net over schoot. Door dit laatste offensief van Oostrum vielen er achter gaten waarvan Horst op het laatst nog kon profiteren, zodat de eindstand 5-3 in het voordeel van Witten- horst werd. Niet geheel ontevreden maar met lege handen moesten we de terugreis aanvaarden. Rest mij nog L. Verhaegh te bedanken voor het versterken van ons 6e elftal. 0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o-o- De afgelopen week zijn er weer flink wat wedstrijden gespeeld in de V.B.B. Ons eerste team verloor van O.G.O. met 5-2. Harry Lenssen be haalde een gemiddelde van 7,17 met een hoogste serie van 35. Zowel Ed van de Venne als Huub Reijnders speelden iets beneden hun niveau.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14