00STRUM_2_-_VENRAY_7:_3_- O Na een nacht die (gelukkig) met een uur was verlengd, begon ons 2e elftal aan de 5e competitiewedstrijd. Vanwege hun goede com petitiestart waren we reeds één speler kwijt geraakt. Maar Pierre werd op bekwame wijze door Carlo V. vervangen. Meteen in het begin werden we al verrast door zowel een fel Venray, alswel een koele regenbui. Maar ondanks de extra kilo's vochten we bikkelhard verder. En het was puur op inzet dat na een 20 minuten spelen Hans W. ons met een droge knal op een 1-0 voorsprong wist te zetten. Het voetbal werd bijzonder bemoeilijkt door het uiterst glib berige veld. Maar naar ik later heb vernomen, was dit de tal rijke toeschouwers niet eens opgevallen vanwege het bijzonder goede tik-tak-spel dat door ons 2e elftal ten toon werd gespreid Toch moesten we ons tot die rust tevreden stellen met een 1-0 voorsprong en ook Theo K. had al het nodige te doen gehad. In de 2e helft bleek dat het toch beter was geweest als we ons bij dat kleurloze drankje hadden gehoudeni .p.vdat geelachtige. Maar toch hielden we knap vol. En het was Carlo V. die, door de bal langs een lineaal naar de kruising te sturen, de stand tot 2-0 verhoogde. Met nog meer gele drankjes in het vooruitzicht bleven we door werken. Dit doorwerken werd met een penalty beloond, omdat Venray Hans W. niet meer op Regelementaire wijze wist te stoppen En weer bleek dat hij het nog steeds kan. Leo B. benutte de strafschop op uiterst koele wijze: (3-0). Een fraaie overwinning viel ons op deze wijze ten deel. Laten we hopen dat het volgende week tegen één van onze moeilijkste tegenstanders (Merselo 2) weer zo gaat. Uw aller steun is ver eist. Dus tot zondag 14.30 uur in Merselo. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—O—o—o—o—O—O—O— 00STRUM_3_-_R1K_1D1E_1V1_3^_5_-_1 Na een wat moeilijke start van het debuterende 3e elftal in de derde klasse begonnen we toch weer met frisse moed en veel inzet. Door die inzet was het in de 13e "eindelijk" raak; een schitte rende voorzet van Guus Muyersdie fraai werd ingekopt door Peter v.d. BurgtToch leek het in de 31e minuut weer mis te gaan maar een mooie redding van keeper Jan de Bruin voorkwam een tegentreffer. Ondanks de regen was het in de 36e minuut weer raak. Een kogel van John D. trof doel, zodat we wat rustiger aan de thee konden beginnen. Toch liep de tweede helft niet zoals gewenst, zodat we in de 8e minuut een tegentreffer kregen, maar in de 22e minuut was er Jan v. Hout met een van zijn befaamde schoten: 3-1. 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13