80ND de spelers in zo veel mogelijk gelijke groepen ingedeeld. Afhankelijk van het aantal deelnemers zal er gedubbeld worden of ge-enkeld. Men kan zich voor dit toernooi opgeven tot zondagavond, 18 september tot 20.30 uur. De indeling zal tijdig bekend worden gemaakt. Men kan zich aanmelden bij: J. LindersWitte Vrouwenstraat no. 7, tel. 84251. P. ten Brummelhuis, Randenrade no. 26, tel. 85473. J. Rijs, Randenrade no. 5, tel. 83564. De Toernooikommissie -o-o—o—o—o-o-o-o—o-o-o—o-o—o-o—o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o-o—o-o—o De eerste speeldag van de nieuwe kompetitie zit er weer op. Er waren nog geen echt verrassende uitslagen te noteren. De sterke teams van het vorig jaar lijken ook dit jaar weer om de hoog ste plaatsen te gaan strijden. Misschien, dat op de maandagavond het nieuwe team van Verheyen/Old Dutch een nieuwe kanshebber wordt, of Fall Down dat op de eerste speeldag goed voor de dag kwam. De uitslagen: - maandagavond The Real Strikers - Fall Down 0-4 Altijd raak/Spraeland Sport - Verheyen/Old Dutch 1-3 The (Lady) Strikers - All 10 1-3 S.V.C.B. - Magic Line 2-2 Pinfall Wizzard - Reynders C.E. 3-1 dinsdagavond Club Up 52 Returns Sjopins 79 Spares - The Strikers - The Hustlers - Red Arrows - Sigma's 2-2 4-0 2-2 0-4 De stand is na deze speeldag natuurlijk nog niet van belang. BELANGRIJK: Nog even dit, de berekening van het handicap heeft voor velen problemen opgeleverd. Na de eerste speeldag van een speler wordt zijn handicap achteraf berekend en dan alsnog bij zijn eerste games opgeteld. Het handicap wordt altijd naar beneden afgerond. 19,7 wordt dus 19 etc. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10